Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Potrzebuje nowe tłoczki do zacisków A32 2.0


Gość Menel_Star

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Menel_Star

Potrzebuje kupić 2 nowe tłoczki do zacisków hamulcowych do mojej Maximy A32 2.0.

Gdzie to mozna kupić? W IC powiedzieli ze na specjalne zamowienie mozna sprowadzic ale czas realizacji to okolo 3 tygodnie a ja to musze miec wczesniej. Auto stoi, zaciski wyjęte. Miałem nadzieje ze zestaw naprawczy je uratuje ale okazało sie po wyjeciu tłoczka że ma "wżery" i jest nie do uratowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość raffik77

Witam!

 

Również potrzebuje dwóch nowych tłoczków do zacisków hamulcowych na tył do maximy qx 96r 2.0. Szukałem we wszystkich sklepach w mieście, na allegro, nawet dzwoniłem do serwisu tam mają ale po 640zł szt.... Same gumki znalazłem i kupiłem po 40 zł ale tłoczków nie mogę znaleźć...

mógłby ktoś pomóc coś takiego załatwić ? oczywiście pokryje wszystkie koszty dojazdów, przejazdów, straconego czasu itp...

 

Ewentualnie używane zaciski na tył tylko wszędzie gdzie dzwonie to albo niema albo tez są wżery na tłoczkach, próbowałem u sprzedawców z allegro i w JapanCar's...

 

pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Również potrzebuje dwóch nowych tłoczków do zacisków hamulcowych na tył do maximy qx 96r 2.0. Szukałem we wszystkich sklepach w mieście, na allegro, nawet dzwoniłem do serwisu tam mają ale po 640zł szt.... Same gumki znalazłem i kupiłem po 40 zł ale tłoczków nie mogę znaleźć...

mógłby ktoś pomóc coś takiego załatwić ? oczywiście pokryje wszystkie koszty dojazdów, przejazdów, straconego czasu itp...

 

Ewentualnie używane zaciski na tył tylko wszędzie gdzie dzwonie to albo niema albo tez są wżery na tłoczkach, próbowałem u sprzedawców z allegro i w JapanCar's...

 

pomoże ktoś ?

mam 2 nowe zaciski oryginalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przerabialem ostatnio ten temat wiec moze komus pomoze. W sklepie w Rumi (nazwe zapomnialem) sprawdzono mi po wymiarach, ze do modelu A32 (rownie usa) pasuje taki sam tloczek jak do primery. ja wlasnie takie kupilem i wynioslo mnie to ok 160zl za komplet 2 tloczki i komplety uszczelek. na tamta chwile byly dostepne w 2 pierwszych sklepach, do ktorych zadzwonilem oraz na allegro a mechanik juz mi snul wizje sprowadzania kompletnych zaciskow z usa - koszt ok 1000zl. :-)

nic sobie nie dam za to uciac, bo specem nie jestem wiec przed zastosowaniem prosze sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Robert1972

Przerabialem ostatnio ten temat wiec moze komus pomoze. W sklepie w Rumi (nazwe zapomnialem) sprawdzono mi po wymiarach, ze do modelu A32 (rownie usa) pasuje taki sam tloczek jak do primery. ja wlasnie takie kupilem i wynioslo mnie to ok 160zl za komplet 2 tloczki i komplety uszczelek. na tamta chwile byly dostepne w 2 pierwszych sklepach, do ktorych zadzwonilem oraz na allegro a mechanik juz mi snul wizje sprowadzania kompletnych zaciskow z usa - koszt ok 1000zl. :-)

nic sobie nie dam za to uciac, bo specem nie jestem wiec przed zastosowaniem prosze sprawdzic.

 

 

mam kompletne zaciski do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Koledzy !

Jest taka firma w Wawie. Koszt za tłoczki oraz wszelkie gumki 170 zł.

 

 

02-561 Warszawa, ul. Jarosława Dąbrowskiego 27

tel/fax (0-22) 845 04 54

e-mail carix@carix.pl

 

Polecam, już nabyłem i śmiga aż miło !!!Nawet zniżkę dadzą na klub, już rozmawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...