Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p11.144] Woda za fotelem kierowcy P11.144


Gość luku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pewnego razu zauważyłem dosłownie staw za fotelem kierowcy. Później wszystko zamarzło i nic nie mogłem zrobić aż do teraz. Lód się roztopił i znów mam bagno. Wybrałem ile się dało ale nie pomogło. Rozebrałem część tapicerki po dnią jest taka gąbka przesiąknięta wodą. Znów wybrałem ile się da ale żeby się pozbyć wszystkeigo musiałbym chyba rozebrać cała tapicerkę z tyłu.

W zaasadzie i tak to zrobię w związku z czym mam pytanie gdzie może tkiwć przyczyna i gdzie ewentualnie szukać?

Dodam, że pod fotelem kierowcy i pasażera też jest woda ale nie w takiej ilości. Mógłbym założyć ze to po śniegu ale mam przeczucie że coś cieknie, pytanie gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ciec nagrzewnica (ubytki płynu chłodniczego) Przez podszybie, a najprędzej to podłoga gnije. Wykładzinę to najszybciej wysuszysz suszarką(żadnych farelek) Możesz napchać tam jeszcze szarych gazet i wywalać jak namokną. Konserwacja autogumem z pędzla powinna załatwić sprawę na dłużej Musisz zauważyć kiedy ci najbardziej nasiąka.Czasem cieknie z parownika jak jest zapchany wężyk odwadniający, ale nie w takiej ilości że masz akwarium pod nogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był problem z woda po stronie kierowcy i pasazera.Blacharz stwierdzil ze to szyba-wyjął i ponownie osadził-nadal leciało.Drugi fachowiec stwierdził ze podszybie-rozebrał,niby naprawił(czyt. skasował),pierwszy deszcz i znowu bagno.Sam sie zabrałem za lokalizacje i okazalo sie ze woda przedostawała sie przez otwory na bagaznik dachowy,które sa nad drzwiami spływała po słupkach przednich i leciało do srodka.Najlepsza metoda to lać woda i sprawdzac gdzie sie pojawia w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...