Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Miarka poziomu oleju w automacie


Gość jonny55

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jonny55

Witam.Niedawno zakupiłem Maximę 95 rok wersja usa 3.0 v6.Niestety nie było w niej miarki poziomu oleju w skrzyni automatycznej.Miarkę kupiłem w serwisie Nissana(sprowadzali ze stanów).Po sprawdzeniu okazało się że poziom oleju w skrzyni jest za wysoki(na miarce o centymetr).Nie jestem pewien czy bagnet został dobrze dobrany.Jeżeli ktoś mógłby zwymiarować mi swój bagnet.Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Niedawno zakupiłem Maximę 95 rok wersja usa 3.0 v6.Niestety nie było w niej miarki poziomu oleju w skrzyni automatycznej.Miarkę kupiłem w serwisie Nissana(sprowadzali ze stanów).Po sprawdzeniu okazało się że poziom oleju w skrzyni jest za wysoki(na miarce o centymetr).Nie jestem pewien czy bagnet został dobrze dobrany.Jeżeli ktoś mógłby zwymiarować mi swój bagnet.Z góry dziękuję.

 

 

Podaj ile zapłaciłeś oraz zmierz bagnet centymetrem. Wrzuć foty wskazania poziomu oleju na bagnecie.

 

Na Twoim miejscu wymienił bym olej od razu w skrzyni. Pomyśl ile syfu się mogło nazbierać.

 

Podaj jak sprawdzałeś poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie obowiązkowo odkręć dekiel skrzyni i oczyść magnesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie obowiązkowo odkręć dekiel skrzyni i oczyść magnesy.

 

 

I wyczyść chociaż filtr lub wymień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...