Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Wyświetlacz Primera


Gość kamilbe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilbe

Co oznaczają wskazania wyświetlacza w primerze P11 98r.??

dzisiaj pojawiła mi się temperatura w wysokości -28stopni, a nigdy mi się to nie zdarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznaczają wskazania wyświetlacza w primerze P11 98r.??

dzisiaj pojawiła mi się temperatura w wysokości -28stopni, a nigdy mi się to nie zdarzyło.

 

 

Jaka to p11? przed czy po lifcie? Z kompem pokładowym? Ja mam przed liftem i umnie są: zegarek, temperatura i data. Jeśli Ci wywaliło -28 to może czujnik do przeglądu/wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilbe

Jaka to p11? przed czy po lifcie? Z kompem pokładowym? Ja mam przed liftem i umnie są: zegarek, temperatura i data. Jeśli Ci wywaliło -28 to może czujnik do przeglądu/wymiany.

 

 

 

 

To Primera przed liftem, z tego co ja widze to godzina nastepna godzina i pare kresek tyle co ja widzę;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę mam, więc datę muszę sobie ustawić, ale temperatury nie pokazuje tylko takie coś --:--

 

To tak jak pisałem pewnie coś z czujnikiem.. sprawdź go, może to jakaś pierdoła typu zaśniedziały kabel.

"Czujnik znajduje sie posrodku belki, pomiedzy sygnalami , pomiedzy zderzakiem a chłodnica" - takie coś znalazłem na forum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zakupisz nowy czujnik za jakieś wielkie pieniądze to udaj się do elektronika, zakup termistor hyba 2,2k za 50 groszy, umieść w miejsce czujnik i ciesz się dalej poprawnym wskazaniem temperatury.

 

Jak ktoś wie dokładnie ila ma mieć ten termiostor to niech poda, bo nie chce mi sie szukać po forum w archiwum, specjalnie dla kolegibiggrin.gif. Może zrobić to samsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...