Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Smrod...


Gość Radzio1710

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radzio1710

witam mam pytanie. mam primerke 97 rok. p11. opisze swoja sytuacje. najgorsza zima. sniegi itd. 3 tygodnie temu. mialem sytuacje ze zakopalem sie w sniegu i zastawil mnie tir na jedno kierunkowej,nie mialem jak wykrecic bo pelne zaspy i malo miejsca wiec musialem jechac okolo 200 metrow do tylu, samochod byl full. 5 osob. jechalem sporo na pol sprzegle i po przejechaniu tych 200 metrow zaczal sie niwyobrazalny smrod, pod maska i z nawiewu. na drugi dzien juz tak bardzo nie smierdzialo lecz nadal bylo czuc. pomyslalem sprzeglo. pojechalem do mechanika a on mowi ze sprzeglo jest dobre. sprawdzal, sprzeglo sie nie slizgalo na piatym biegu auto gaslo. i powiedzial ze to spalona elektryka tak smierdzi. ze wentylator dmuchawy. pomyslalem ok robimy. zrobil. to dzis odebralem samochod z mysla ze jest wszystko wporzadku a tu to samo smierdzi tak samo. pod maska i z nawiewu. jezeli to nie ten wentylator ani sprzeglo co moze smierdziec? i jeszcze jedna sprawa po odebraniu samochodu gdy wciskam hamulec idzie w dol maksymalnie 3-4 cm w dol. tak jakby nie chodzil wogole od czego to moze byc ? boje sie doslownie jezdzic.. prosil bym o szybka odpowiedz. z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ręcznego nie usmaliłeś ??? sprawdz wycieki może jakiś olej ze wspomagania poszedł po czymś gorącym ??? choć sprzegło mogłeś posmalić ale niekoniecznie do końca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ręczny sprawdziłeś? Może tylne koła Ci się grzeją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chmielo

niedawno u znajomego podczas mrozów, z wentylacji po rozgrzaniu auta było czuć straszliwy smród i tak przez 3dni.po 3 dniach jak by troszkę ustało.Po zdjęciu osłony silnika ukazał nam się pieczony szczur który chciał się ogrzać :shiftyninja: i mu nie wyszło. :devil: to taka dygresja :whistle: ale proponuje przegląd i oględziny klocków może ocierają(cylinderek zapieczony) lub coś dotyka do głowicy jak gorąca i się topi.Swego czasu przeciągałem voyagera z zablokowanym kołem moja primą , smród sprzęgła był mocny ale szybko zanikł.(30min)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radzio1710

a wiec tak. bylem dzisiaj u mechanika sprawdzalismy wszystko pod maska i nie ma pojecia co to moze smierdziec.. nie ma zadnego kota szczura itp. lecz z tylu jedno kolo bardzo oporowo chodzi. . jakby reczny je ciagle trzymal musze wymienic szczeki raczej. czy to mozeliwe aby ten smrod byl od tego?.. pod maska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy wymieniałeś filtr powietrza i kabinowy ?

Miałem podobną sytuacje, wymieniłem profilaktycznie filtry i przykry zapach minął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

mam pytanie odnosnie sprzegła,mam p11 kiedy daje na jedynke to czasami jest problem z wysprzegleniem jakby cos trzymalo,kiedy wciskam ponownie sprzeglo to bieg wyskakuje normalnie.Co to moze byc,sprzeglo jest juz do wymiany?? Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...