Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Ciężko odpalic


Dominik14

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieje sie tak po krotkiej pracy silnika zanim zlapie nawet troche temperatury-musze krecic pare razy dlugo zanim zalapie.Na zimnym i cieplym silniku pali na dotyk P11 SR20DE '97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z primera p11/p12 z 2001 roku 1,8 benzyna. Problem polega na tym iz nie moge go odpalić, auto kreci ale nie chce zaskoczyć. zauważyłem ze nie pika symbol autka od immobilajzera a na wyświetlaczu radia pojawia sie komunikat "wait". Prosze o pomoc gdyz auto jest mi niezbedne do wykonywania pracy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sprawdzałeś bezpiecznik w szoferce w górnym rzędzie 10A trzeci albo 4 od prawej strony odpowiada za immobilizer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo dobre jest-jakby bylo cos nie tak to by byly zawsze problemy z odpaleniem a tak tylko po przejechaniu krotkiego dystansu jak sie silnik nie nagrzeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo dobre jest-jakby bylo cos nie tak to by byly zawsze problemy z odpaleniem a tak tylko po przejechaniu krotkiego dystansu jak sie silnik nie nagrzeje

a jak dodasz troche gazu to odpala czy dalej ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak probuje odpalic za 1 razem to tak jakby probowal zalapac ale nie zapala a pozniej czy dodaje czy nie dodaje gazu to krecic musze pare razy dlugo i zalapuje tak jakby z oporem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...