Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

tanie i solidne części do Terrano I / II


fotokora
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam szukam sklepów namiarów na w miarę tanie solidne sprawdzone części do terrana II 2.7 tdi

głównie chodzi mi o elemanty gumowe w zawieszeniu łaczniki itd potrzebuje też pompe wody

Jeśli ktoś ma jakieś namiary to bede wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość terranosaur

na alledrogo komplety gum (POLIMEROWE) mozna kupic za 280 zl i taniej nie znajdziesz nigdzie

W skład kompletu wchodzą:) (1) Tuleje przedniego górnego wahacza 4szt. + 4szt. tulej metalowych

(2 Tuleje przedniego dolnego wahacza 4szt. + 4 szt. tulej metalowych

(3) Tuleje tylego wahacza górnego/dolnego 16 szt. + 8 szt. tulej metalowych

(4) Tuleje łącznika stabilizatora 8szt.

(5) Tuleje stabilizatora przód 2szt.i tył 2szt.

post-28911-1269017953,4302_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam firme deuter http://polibusze.istore.pl,(czego nie ma na stronce to pytac! i oczywiscie da sie utargowac conieco ) sam od nich kupowalem zamienniki silentblokow i gumy na drazki reakcyjne - wszystko dziala i pasuje super ! gumy na drazki reakcyjne ciut za duze ale da sie docisnac i wszystko gra.

Nie polecam super pro na drazki stabilizatorow - ja musialem docinac bo byly za szerokie (dostepne w sklepie rajdy4x4.pl)

 

na alledrogo komplety gum (POLIMEROWE) mozna kupic za 280 zl i taniej nie znajdziesz nigdzie

 

 

taniej nie znaczy lepiej, ludzie sie roznie wyrazali o tych z allegro, dwie firmy sa z olkusza przy czym jedna ponoc robi G.

Edytowane przez bigi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Za częściami, proponuję zajrzeć tu => http://sklep.intercars.com.pl/?typ=5990&wsk=O. Można sobie wyszukać zamienniki.

 

Jeżeli chodzi o rozmaite systemy uszczelnień a w szczególności typu "O" (typowy oring) to koniecznie tu => http://www.uszczelka-lodz.pl/oferta.html. Zamawiałem 5 uszczelek po 0,20zł za sztukę i zero problemów, zapytania można kierować do => allegro1@uszczelka-lodz.pl, p. Maciej Buczyński.

 

Inny sklep z uszczelnieniami to tu => http://www.laska.com.pl/web/guest/90.

 

Pozdrawiam

 

Piotr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość terranosaur

no i kupilem komplet takich żóltych z ALLEDROGO, po wymianie oczywiście autko super sie trzyma drogi jak przyklejone wczesniej na wyjedzonych gumach tanczyl na lewo i prawo

 

generalnie co do jakosci oraz żywotności polimerów nie mam zdania bo za krotko je mam ale za pol roku wstawię tu komentarz do tych elementow zawieszenia

 

sa napewno twardsze od gumowych i (jakby to powiedziec) sliskie strasznie ;D myślę ze troche pojeżdżą

 

Przy zakupie zwróćcie uwage ze w kazdym z oferowanych kompletów rożnych firm brakuje gum do drążka panharda na jedna strone i trzeba kombinowac lbu dokupic gumowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kupilem komplet takich żóltych z ALLEDROGO, po wymianie oczywiście autko super sie trzyma drogi jak przyklejone wczesniej na wyjedzonych gumach tanczyl na lewo i prawo

 

generalnie co do jakosci oraz żywotności polimerów nie mam zdania bo za krotko je mam ale za pol roku wstawię tu komentarz do tych elementow zawieszenia

 

sa napewno twardsze od gumowych i (jakby to powiedziec) sliskie strasznie ;D myślę ze troche pojeżdżą

 

Przy zakupie zwróćcie uwage ze w kazdym z oferowanych kompletów rożnych firm brakuje gum do drążka panharda na jedna strone i trzeba kombinowac lbu dokupic gumowe

 

Witam,

 

 

Jak rozumiem, kupiony został komplet tulei jak na zdjęciach zamieszczonych na początku tematu? Można by dostać namiar na tą aukcję z allegro?

 

Mam do kolegi jako moderatora tego forum jeszcze takie oto pytanie (piszę tutaj bo wszystkim się przyda ta informacja) czy nie można jakoś zwiększyć miejsca na załączniki wysyłane na forum. Mam wykorzystane 10,77MB z dostępnych 9,77MB (?) i już nic więcej nie mogę wysłać. Nie chcę na razie niczego kasować, bo mogą zniknąć z postów a może mogę je kasować ze swojego konta bezboleśnie?

 

Pozdrawiam

 

Piotr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

mam poliuretan od chyba 3 lat zero oznak zużycia w każdym razie 85sha tak się zastanawiam czy aby drążka reakcyjnego i wahacza dolnego jednak nie wymienić na jeszcze twardsze bo mimo że poliuretan jest twardszy od gumy to chyba można by jeszcze to mocniejsze włożyć. zastanawiam się której firmy tym razem wziąć

Edytowane przez hugh_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...