Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

odboj do maski A32


Gość piter2323

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piter2323

witam mam zapytanie wie ktos od jakiego auta mozna przypasowac odbojniki do maski te wkrecane?bo jak sie pytam po sklepach ze chodzi mi o odboje do nissana maximy to jedyne co im do glowy przychodzi to trzeba dopasowac od innego auta ale niewiedza od jakiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam zapytanie wie ktos od jakiego auta mozna przypasowac odbojniki do maski te wkrecane?bo jak sie pytam po sklepach ze chodzi mi o odboje do nissana maximy to jedyne co im do glowy przychodzi to trzeba dopasowac od innego auta ale niewiedza od jakiego :)

 

Kolego w aso to dużo nie kosztuje, albo i dużo jeżeli patrzysz na kawałek gumy.

 

Podzwoń po używanych rozbitkach sprzedawanych na części po alledrogo i niech Ci ktoś wyśle za 5 zł.

 

Podjedź i porównaj z kimś np z Primerą. Sprawdź średnice. Jeżeli jest ok to śmiało zamawiaj.

Już będziesz miał większe pole do popisu jak będziesz wiedział, że podpasuje Ci z innego modelu.

 

Koszt w aso to minimum kilkanaście złotych jak dobrze pamiętam, ale zadzwoń i zapytaj, może to tylko 9 zł.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolego w aso to dużo nie kosztuje, albo i dużo jeżeli patrzysz na kawałek gumy.

 

Podzwoń po używanych rozbitkach sprzedawanych na części po alledrogo i niech Ci ktoś wyśle za 5 zł.

 

Podjedź i porównaj z kimś np z Primerą. Sprawdź średnice. Jeżeli jest ok to śmiało zamawiaj.

Już będziesz miał większe pole do popisu jak będziesz wiedział, że podpasuje Ci z innego modelu.

 

Koszt w aso to minimum kilkanaście złotych jak dobrze pamiętam, ale zadzwoń i zapytaj, może to tylko 9 zł.

 

Pozdrawiam

 

 

oki zakupilem odboj w aso 1 szt.kosztowała 18zl kupowałem rowniez te gorne mocowania do chlodnicy tj. te gumki w ktore wchodzi bolec chlodnicy i jezeli komus sie to przyda to koszt wynosi 13zl/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki zakupilem odboj w aso 1 szt.kosztowała 18zl kupowałem rowniez te gorne mocowania do chlodnicy tj. te gumki w ktore wchodzi bolec chlodnicy i jezeli komus sie to przyda to koszt wynosi 13zl/szt.

 

A w mordę ...

Nie pomyślałem o tym !

 

Stary podaj nr z foli - opakowania. (niebyły raczej w kartonie).

 

Jutro zamawiam ! :shifty:

 

Mówiłem, że to nie kosztuje kilku stów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj i tu jest problem bo juz wyrzucilem te worki.

A w mordę ...

Nie pomyślałem o tym !

 

Stary podaj nr z foli - opakowania. (niebyły raczej w kartonie).

 

Jutro zamawiam ! :shifty:

 

Mówiłem, że to nie kosztuje kilku stów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...