Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Wymiary klocków


truedomel

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna jestem posiadaczem Primery, zabieram sie za wymianę klocków z przodu. Zauwazyłem w katalogach ,ze są klocki w dwóch wymiarach:

124 x 57,5 x 17 i 129,1 x 57,2 x 17,5 ,no i mam problem co zamówic. Moja primera to 1,8 sedan z 12 2000r.,koła R15,ktoś podpowie czym sie sugerować przy kupnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wiedziec gdzie kupiles i cene.Wlasnie szukam gdyie najtaniej, myslalem o ferodo ale raczej za drogie wiec moze skusze sie na TRW, A na te wymiary to dzis zwrocilem uwage i mam zagadke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferodo mi odradzano. Po 1 piszczą (sam na 2 autach tego doświadczyłem) po 2 twarde i tarcze szybko zużywają.

Kupiłem u tego kolesia tarcze http://www.allegro.pl/item985832455_sport_tarcze_nissan_primera_p10_p11_almera_wer_gt.html i zapytałem od razu o klocki, ma po 119zł TRW-lucas. Sprzedawca naprawdę w porządku, gdzie nie mógł wysłać w umówionym terminie zadzwonił i poinformował o wszystkim wcześniej, a nie jak niektórzy z allegro nawet na maila nie odpiszą czy wysłali towar czy nie :)

Ogólnie mam komplet mikod nacinanych i klocki TRW, w porównaniu do poprzednich hamulców to kark łamie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...