Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Co to jest?


SlawekS25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do czego to ustrojstwo jest? Napisane że to podtrzymanie ale od czego? Chodzi o to coś czarnego...

 

 

 

 

 

 

Ten niebieski kabelek jest odłączony i se dynda.. Reszta kabli idzie do tego czarnego urządzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syrena ma kluczyk, czyli jak przekręcisz na off to po odłączeniu aku nie powinna wyć, jak na ON to powinna wyć, jeśli to nie działa to znaczy, że albo coś z alarmem a jak on jest wpożo, to znaczy, że chyba tem przewód jest do tego, musisz popróbować, a jest na nim napięcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syrena ma kluczyk, czyli jak przekręcisz na off to po odłączeniu aku nie powinna wyć, jak na ON to powinna wyć, jeśli to nie działa to znaczy, że albo coś z alarmem a jak on jest wpożo, to znaczy, że chyba tem przewód jest do tego, musisz popróbować, a jest na nim napięcie??

 

...może powiem tak: alarm w ogóle nie działa ani nie ma żadnego mrugnięcią kierunkami/światłami podczas otwierania/zamykania z pilota. Pilot i chyba centralka nie są fabryczne. Z tego co pamiętam jak mi siadał aku i go odpiąłem to nic nie wyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się do tematu. U mnie dla odmiany alarm działa i mruga światłami, natomiast syrena nie działa (u mnie jest właśnie w tym pódełeczku). Można gdzieś dokupic samo to pudełeczko co jest u kolegi na zdjęciu pokazane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pudełeczko :devil: to właśnie syrena, trzeba kupić całość, chyba, że chcesz taniej to taką zwykłą bez podtrzymania w razie odcięcia aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podpinam się pod ten temat,bo chciałbym wiedzieć jak to jest u mnie,zamykam centralny z pilota,mrugną kierunki,kontrolka na desce też mruga,wszystko jest OK - i teraz chciałbym wiedzieć to jest centralny zamek z pilota ? a nie alarm ?

 

 

 

Sorry za zawracanie głowy wyczytałem o co chodzi już z centralnym zamkiem,a dioda na desce to dioda od immobilisera NATS.

 

 

No i znowu czegoś nie wiem - posiadam też WYŁĄCZNIK CZUJNIKA ULTRADZWIĘKÓW. A więc nie wiem już teraz czy posiadam ten alarm czy nie ? Przy naciśnięciu tego czujnika nie zaświeca się żadna dioda tak jak pisze w instrukcji,a więc działa czy nie ? Nie widzę też żadnej syreny pod maską.

A fabrycznie to taka prima alarmu nie posiadała ???

Edytowane przez longer 81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kierunki mrugają to znaczy raczej że to alarm i centaralny. U mnie dla odmiany mrugają pozycyjne :P

 

 

U mnie mrugają kierunki,wciskam zamknięcie centralnego na pilocie i zamyka zamki drzwi + bagażnik i wtedy jest jedno mrugnięcie kierunkami,tak jak bym włączył i wyłączył awaryjne.

Jak by to był alarm to jak go uruchomić ? żeby zaczął ( wyć ) !!!

Myślę że to jest tylko centralny zamek - ale z drugiej strony przy dzwigni ham.ręcznego posiadam ten przycisk do wyłączenia alarmu w środku pojazdu.

 

 

 

rudi88 - to jak uruchomiłeś alarm że ci światła mrugają ???

Edytowane przez longer 81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kierunki mrugają to znaczy raczej że to alarm i centaralny. U mnie dla odmiany mrugają pozycyjne :P

 

Niekoniecznie. U mnie w WP11.144 migają kierunki a nie mam alarmu fabrycznego. Jest jakiś tam dołożony ale w tej chwili jest odpięty.

Pozdrawiwam.

Bart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest centralny spiety z alarmem. Jak zamknę centralny przy otwartych drzwiach to zaczynaja kierunki migać po paru sekundach wiec dziala alarm. Nie dziala tylko syrena, trzeba wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie pomyślałem o tym - rudi88 - ja próbowałem przy otwartym oknie i zamkniętym centralnym naruszyć jakieś czujniki w środku auta machając rękom i nic,spróbuję jeszcze przy otwartych drzwiach zamknąć centralny.

 

Dla porównania we wcześniejszym samochodzie nie mogłem na przykład zostawić otwartego szyberdachu,bo zaraz zaczynała wyć syrena od alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...