Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

konsola wskaznikow


Gość piter2323

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiaj przeglądałem sobie manuala maxi i zauważyłem ze w konsoli jest lampka rezerwy oraz płynu spryskiwaczy. Niestety od kupna auta obie te kontrolki mi się nie świeciły po prostu myślałem ze ich niema (co do pierwszej to az bylem zdziwiony ze jej niema). To teraz jak to jest czy obie te kontrolki występują w wersji QX bo w czy tylko usa bo to auto w manualu jest prezentowane. Druga sprawa to jest taka czy ktoś kiedyś ściągał zegary i czy jest z tym dużo zabawy? czy trzeba ściągać kierownice ? a może ktoś ma jakiegoś manuala jak to sie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzisiaj przeglądałem sobie manuala maxi i zauważyłem ze w konsoli jest lampka rezerwy oraz płynu spryskiwaczy. Niestety od kupna auta obie te kontrolki mi się nie świeciły po prostu myślałem ze ich niema (co do pierwszej to az bylem zdziwiony ze jej niema). To teraz jak to jest czy obie te kontrolki występują w wersji QX bo w czy tylko usa bo to auto w manualu jest prezentowane. Druga sprawa to jest taka czy ktoś kiedyś ściągał zegary i czy jest z tym dużo zabawy? czy trzeba ściągać kierownice ? a może ktoś ma jakiegoś manuala jak to sie robi.

 

Kolego, nie trzeba ściągać kierownicy !

 

W razie co jak połamiesz plastiki to mam chyba ze 3 sztuki obudowy zegarów (2ciemne i jedną w kolorze ciemnego orzecha między innymi elementami wnętrza).

 

Kliknij w link a znajdziesz niezbędne informacje.

 

:)

 

 

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie trzeba ściągać kierownicy !

 

W razie co jak połamiesz plastiki to mam chyba ze 3 sztuki obudowy zegarów (2ciemne i jedną w kolorze ciemnego orzecha między innymi elementami wnętrza).

 

Kliknij w link a znajdziesz niezbędne informacje.

 

:)

 

 

 

Powodzenia.

 

 

B52 dzięki wielkie za link ,bardzo sie przyda. Rozumiem ze te 2 kontrolki o krorych tu mowa u Ciebie wystepuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę uprzejmie,

ciesze się, ze pomogłem.

 

A tak na marginesie to mi się nie świeci lampka hamulca pomocniczego (ręcznego). :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...