Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Silnik zgasl w czasie jazdy


Gość xxxrudybalon91xxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xxxrudybalon91xxx

Primera P10 SLX 2.0

 

Witam wszystkich moj problem wyglada nastepujaco. po przejechaniu kilkuset metrow autko mi nagle zgaslo. wogole nie reagowalo na dodawanie gazu tak jak by zabrakolo paliwa... bak napelniony do polowy wiec nie wiem co jest. nastepnie ,,kieltanie" rozrusznikiem i silnik jakby chcial zalapac ale nie mogl... po ktorejs probie silnik zapalil i zachowywal sie normalnie, zdazylo mi sie to pierwszy raz i jestem troszke zaniepokojomy zeby znowu taka sytuacja nie zaistniala np. przy wyprzedzaniu bo moze byc nieciekawie. wiec prosze wszystkich o jakas sensowan porade co moze byc nie tak. z gory dziekuje:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinanie paliwa może być spowodowane tym że system antywłamaniowy może się włączać.

Taki przypadek miałem do czynienia z samochodem citroen z roku 1993 .

Jak to jest w P10 to nie wiem .

Co tam masz w tym samochodzie alarm i co jeszcze ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xxxrudybalon91xxx

tak jest alarm ale on chyba nie byl montowany orginalnie bo tam jakies papiery na niego byly z pozniejsza data montowania. i jest jeszcze jakis taki system ktory chwile po odpaleniu silnika zamyka zamki tak jakby po okreslonym czasie chyba okolo 5 sekund. jak moge usunac usterke???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/ja miałem takia niespodzianke 4 razy , zauważyłem ze ten problem wystepuje gdy ostro deptam na gaz obroty 3-4tys i nagle gwałtownie zdejmuje nogę z gazu.Potem zauważyłem ze gdy chciałem podłaczyć do zapalniczki GPS nie było w niej prądu.Sprawdziłem gniazdo i przewody w nim robiły zwarcie,wówczas przepalałsię bezpiecznik co chyba resetowało zapłon i silnik gasł.2 razy stwierdzone - teraz mam spoks.może i Twoja Primera ma problemy z instalacja niekoniecznie w zapalniczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest alarm ale on chyba nie byl montowany orginalnie bo tam jakies papiery na niego byly z pozniejsza data montowania. i jest jeszcze jakis taki system ktory chwile po odpaleniu silnika zamyka zamki tak jakby po okreslonym czasie chyba okolo 5 sekund. jak moge usunac usterke???

 

to nie jest usterka tylko zabezpieczenie, znajdź manuala do alarmu i tam jest napisane jak to zdjąć, albo podaj jaki alarm i zobaczymy, mam funfla co zakłada alarmy może ma jakieś manuale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...