Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Primera P11 2.0Td


Gość Grammatik_2004
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtas_tt1

Hej ja Mianowice z pytaniem..chcę nabyć pompę wtryskowa a defakto nie wiem przy jakim przebiegu pompy zaczynają świrować..

czyli od jakiego przebiegu zaczynają się problemy z nastawnikiem..Bo tak naprawdę jak kupowałem primerke to miała przebiegu 178tysi.Kupując nie wiedziałem czy licznik był kręcony czy tez nie przez długi czas było wszytko oki do tego czasu mam na pukane 230tysi i pompa robi over :P

 

 

hej. Ja mianowicie odpowiadam. Świrować zaczyna po 260 tyskach. Mnie zaczęła przy 280. Ale dotyczy to tylko i wył. p11 bo to jest "przejściówka", czyli model totalo experimento, dla ludzi o mocnych nerwach i grubych portfelach ( wszystki części są 2xdrożej, bo ich nie ma )

pozdrówka.

{wojtas}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie chcę zakładac nowego tematu więc się podepnę do tego. Mój traktor(wp 11 .0 td) ma już 280kkm i chodzi naprawdę dobrze - nie mam problemów z rozruchem , nic mi nie przygasa , nie moge narzekać . Ale ostatnio jak odpaliłem zimnego cos zaczęło stukać głośno w pompie wtryskowej , dosłownie jakby sie jakaś nakrętka odkręciła i gonila w środku . Co to może być??? Zgasiłem silnik , odpaliłem po minucie i już wszystko w porządku . Jak co kilka miesięcy dolałem mu 1l mixolu na cały bak i jeżdzę - może się coś przytarło? Koledzy co rozbierali pompę może wiedzą co w środku może powodować takie stuki? Oprócz tego żadnych negatywnych objawów.

NIkt nie wiec , co to mogło tak stukać? Dodam , że teraz wszystko OK . Jestem właśnie po 200 km wycieczce i auto chodzi cały czas bardzo dobrze.Co to było w takim razie???

 

NIkt nie wiec , co to mogło tak stukać? Dodam , że teraz wszystko OK . Jestem właśnie po 200 km wycieczce i auto chodzi cały czas bardzo dobrze.Co to było w takim razie???

Okazało się, że przy poprzedniej wymianie rozrządu(napęd pompy wtryskowej) ktoś chyba zapomniał wymienić napinacza i się rozleciał :)

Na szczęscie zdążyłem zanim całkiem się rozsypał...

Edytowane przez leon130tc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...