Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Brak prądu


Gość oczkopl7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oczkopl7

Panowie mój problem polega na tym iż auto umarło. Zacznę może od początku pewnego ranka przychodzę do auta wchodzę próbuje odpalić i cisza lampki się zapaliły ale rozrusznik juz nie kręcił. Okazało się ze pad aku, próbowałem go naładować ale niestety nie udało się. Akurat zasiarczylo się i na śmietnik. miał poniżej 10,5 V. Auto stało bez aku on 5 dni po tym czasie zakupilem drugi sprawny. dzisiaj rano wkładam go podlaczam a tu cisza nic się dzieje. Nic nie działa żadne światełko zegarek lampeczka totalnie nic. Klemy sprawdziłem wszystko jest jak powinno. Sprawdzałem miernikiem masy napięcia i np. pomiędzy plusem a silnikiem jest normalnie 12.3 V. podlaczylem amperomierz w szereg i niby obwód zamknięty i płynie ok. 0.2 A. Ktoś ma jakiś

pomysł? Słyszałem cos o jakimś głównym bezpieczniku gdzie on się znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz jeszcze raz przy klemie plusowej czy masz dobrze wpieta wsówke,taka pod czerwonym plastikiem,mi sie kiedys wlasnie odpiela i tak jak pisz,nic nie swieci pomimo ze jest prad,a temat juz był tu przerabiany

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oczkopl7

Postaram się sprawdzić ale chyba tak jak mówisz tam jakąś wsowka jest i była nie wciśnięta. pisałeś ze był taki temat juz poruszany. Czy możesz mi podać link. Pisze aktualnie z telefonu i mam bardzo utrudnione szukanie na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...