Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Pytanie odnosnie wymiany półosi.


Gość Eli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szwagrowi w P10 urwała się półoś lewa.Jutro mam zamiar zabrać sie za jej wymiane , lecz mam pytanie.Ponieważ jak doczytalem na tym forum i od znajomych w nissanie jest nieco inaczej niz np w audi :) Jak mniemam szwagier nie kupi podkladek rozprezajacyh do przegubu wew , wiec czy jak odkrece to moge zastosowac stara ? I jak generalnie zdemontowac półoś i przegub ?Czy musze przegub wew też zdejmowac z oska ?czy wystarczy ze wyjme sama oske ? A raczej to co z niej zostalo. Prosze o jakies info i rady jak to zrobic aby bylo jak najmniej problemow.

 

Niestety mechanik nie wchodzi w grę z powodu braku kasy. ( w styczniu spalił sie nam dom)

 

Szukałem na forum , znalazlem kilka tematów ale w żadnym nie było interesujacych mnie informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wewnętrznego to nie kojarzę ale od zewnętrznego jak masz 24 zęby to jest gruby frez ośka--przegub i pierscień jest też gruby ja mam z Gt i tam strasznie cieniutkie to jest ,,, u mnie chłopaki wyciągali skrzynie wiec puszczał zwrotnicę ze sworznia i wypychał do góry ...od dołu .... nic nie naginaj bo to raczej stal sprężysta wiem że u mnie latwiej było wytargać ze skrzyni całość Powodzenia

 

a ja mam założony na starym bo miałem ośkę wymieniać i wybita troszkę na frezie była i nic mi sie złego jeszcze nie stało choć pewnie wybijam zew przeg na frezie ,,tak ze bez obaw ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...