Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p10] łożyska tył


daniel33650

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec na tylnej osi słychac juz że łożyska czas wymienic primera p 10 2.0 abs byłem u znajomej która sprzedaje części do aut i powiedziała że występują łożyska tylko i wyłacznie z piasta..czy to prawda i musze kupić łozyska z piasta czy kupie same łozyska..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem tak. Łożysko tylko z piastą. Były jakieś plotki, że komuś udało się wyrwać stare łożysko i wprasować nowe, ale do tego trzeba dużo samozaparcia, umiejętności i sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem tak. Łożysko tylko z piastą. Były jakieś plotki, że komuś udało się wyrwać stare łożysko i wprasować nowe, ale do tego trzeba dużo samozaparcia, umiejętności i sprzętu.

dzięki temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi znajoma załatwi komplet za 160 złóty..ale w moje auto nie inwestuje tak bardzo wiec szukam używanych/..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sie troszkę przekonałem że nie warto płacić 2 razy i mieć używkę która i tak pada i potem kupować nowe ,,

choć ja sie rozglądnąłem na przednimi to od zeszłego roku poszło chyba wszystko strasznie do góry bo pamietem że łożysko SKFa kosztowało 160 zł a teraz,,,, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...