Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[WP11] -kręci a nie pali co się dzieje ?


wlomaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda lało, ale już trzy razy mialem taki przypadek w trakcie jazdy samochod stanął(w zimie również ,ale za moment odpalil i było ok.) od czasu do czasu mryga CHEK Engine potem znowu OK.Wskażnik paliwa też pokazuje co chce .Również po podpięciu pod kompa i likwidacji blędnych kodow jest "55" czyli cacy, co się dzieje ? :o Rok prod 2001 Primera P11 TD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emeryt03

Co to znaczy " po likwidacji błędnych kodów"?! Jak auto gaśnie i check miga, to jakaś przyczyna jest. Moim zdaniem to na pewno nie ulewa. Proponuję poczytać wszystko na temat traktorka w przyklejonych, zrobić autodiagnostykę, wyeliminować jednoznaczne przyczyny, a jak to nie pomoże to dopiero pisać. I jeszcze jedno, gdyby kasowanie błędów usuwało usterki to by była dopiero radocha. I jeszcze..., w 2001 roku nie produkowali P11 tylko P11.144, to wszystko można, a nawet trzeba wyczytać na tym forum. Zastanawia mnie skąd się bierze niechęć do czytania? Chyba jeszcze tego uczą...?!

Edytowane przez emeryt03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Check się świeci czy miga bo to kolosalna różnica. Jak świeci to jest błąd w sterowaniu silnika a jak miga to immo jest rąbnięte

Jaki to kod tam wykasowujesz 18 czy może 47 lub 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedż, ale nic dla mnie z niej nie wynika tak jak na podobnych na forach do których mnie odsyłasz W serwisie Nissana owszem bylem i oprocz straconej kasy niewiele wynikło .Kupilem Scaner JP-701 i kombinuję sam.Co do silnika masz rację P11.114 ale jak widzisz podałem datę produkcji 2001i widzę że szybko załapałeś .Wczoraj oddałem do nastepnego serwisu i jestem jednego pewien następnego wydatku co do jakości uslugi dam znać !Mimo wszystko dzięki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emeryt03

To, że dla Ciebie "nic nie wynika" to trudno. Proponowałem abyś poczytał to, co na tym forum jest napisane na temat autodiagnostyki, zrobił ją i w zależności od kodu jaki Ci wymiga działał dalej. Skoro nie chcesz, albo nie umiesz z tego skorzystać , tu trudno, wydawaj kasę na serwisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewmie znowu tam powiedżą że jest błąd P1206 lub ECU się zrypał a w najlepszym wyjściu gniazdo OBD2 bo jest brak komunikacji z czytnikiembiggrin.gif, a akurat podpieli się VAGiembiggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość emeryt03

Ja miałem tez problem że jade i bach silnik umiera, jak ostygł to odpalał i jechał dalej jak mu się chciało. Wymieniłem cewkę i wszystko gra:D

 

A gdzie w traktorku jest cewka?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...