Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] primera 98r 1,6 16v


MAŁY2009

Rekomendowane odpowiedzi

witam bardzo serdecznie.Może ktoś ma lub wie gdzie można kupić zaślepki pod halogeny.Nigdzie ich nie mogie dostać. Pozdrawiam.... PŁOCK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedę w PL moge ci podesłac, ja już nie potrzebuje bo własnie montowałem halogeny więc zaślepki lezą w garazu. MOżemy się dogadać. Mam nadzieje że sprawa nie jest pilna bo w PL bedę za kilka tyg dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedę w PL moge ci podesłac, ja już nie potrzebuje bo własnie montowałem halogeny więc zaślepki lezą w garazu. MOżemy się dogadać. Mam nadzieje że sprawa nie jest pilna bo w PL bedę za kilka tyg dopiero

Oki kolego jeśli do tego czasu nie znajde niech tak bedzie.Jak znajde dam znać.Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

jak bedę w PL moge ci podesłac, ja już nie potrzebuje bo własnie montowałem halogeny więc zaślepki lezą w garazu. MOżemy się dogadać. Mam nadzieje że sprawa nie jest pilna bo w PL bedę za kilka tyg dopiero

Witaj kolego.Możesz mi napisać kiedy byś był w Polsce???????.Nie znalazłem zaślepek,więc poczekam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj kolego.Możesz mi napisać kiedy byś był w Polsce???????.Nie znalazłem zaślepek,więc poczekam. Pozdrawiam.

 

 

Jestem w PL tydzień

 

info poszło też na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...