Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10]Stuki w tylnym kole


Gość rogaldinio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rogaldinio

Witam

Jadąc w zakrętach i po jakiś nierównościach słyszę stuki z tylnego koła, moje podejrzenie pada na stabilizator czy tam jakiś łącznik stabilizatora (średnio wymieniam raz w roku) Ale teraz nie kwapie się do wymiany tego i czy można z tym bez problemu i szkoda dla autka jeździć dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michalllo

Jezdzic mozna ale to nie wpływa zbytnio na komfort podrózowania (sprawdz czy koło jest dobrze dokrecone )Zbyt duzego wpływu raczej na osłabienie pozostłych cześći zawieszenia nie powinno powodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borg802

Witam

Jadąc w zakrętach i po jakiś nierównościach słyszę stuki z tylnego koła, moje podejrzenie pada na stabilizator czy tam jakiś łącznik stabilizatora (średnio wymieniam raz w roku) Ale teraz nie kwapie się do wymiany tego i czy można z tym bez problemu i szkoda dla autka jeździć dalej ?

 

Musisz wymienić amortyzatory. Miałem ten problem u siebie, też wtedy czytałem dużo o gumach stabilizatora ale sprawdz sobie sam, że napewno są w porządku. Powiem nawet więcej - jest to często wystepujący problem nissanów; kumpel w sunnym miał to samo walenie i wymiana amorków pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...