Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] problem z kluczykiem


Gość sergio99

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sergio99

witam!

mam pytanko dotyczące kluczyka, a mianowicie problem polega na tym iż po jego rozebraniu stwierdziłem że uszkodzone są mikro sensory odpowiadające za zamykanie i otwieranie (jeden pęknięty a drugi odlutowany). Oglądałem na allegro tzw zestawy naprawcze Link:http://www.allegro.pl/item1025801562_nissan_pilot_kluczyk_nowy_gratisy.html, teraz pytanie czy jestem w stanie sam wlutować i zaprogramowac pilot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca obiecuje, że tak. Wielkiego lutowania tam nie ma, więc jeśli masz w miarę pewną rękę, to sobie poradzisz. Sam musisz ocenić jak się czujesz. Układ BGA to nie jest, żeby się nie dało podejść bez specjalistycznego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem to i zakup mikrowyłączników w sklepie elektronicznym za ok 3 zł załatwił sprawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sergio99

Dzięki za sugestie czekam na przesyłke takze jak dostanę i polutuje dam znać o efektach pzdr

 

Witam dzisiaj otrzymałem przesyłkę a mianowicie mikro włączniki i nową osłonkę. Po przelutowaniu wszystko działa jak należy bez programowania kluczyka. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...