Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p10] Tarcze Hamulcowe


Gość wojt_mk..

Rekomendowane odpowiedzi

cena nie taka straszna a ładnie to wygląda jak by jeszcze hamowało jak wygląda to mi sie podoba cos mi sie wydaje że słyszałem o tej firmie ,,, <_<

 

googlnołem nasi to robią

 

ATM MIKODA jest wiodącym na rynku polskim producentem tarcz i bębnów hamulcowych. Zakład obróbki mechanicznej tarcz i bębnów hamulcowych mieści się w Częstochowie, ul. Podhalańska 10. Łączna powierzchnia hal produkcyjnych, magazynów i biur wynosi 3 200 m2.. Dodatkowo firma posiada duże możliwości rozbudowy, dysponując terenem 8000 m2 powierzchni. Park maszynowy składa się z tokarek CNC, centrów obróbczych, wielowrzecieniowych wiertarek oraz innych specjalistycznych maszyn realizujących procesy produkcji tarcz i bębnów hamulcowych.Zatrudnienie w firmie wynosi ponad 100 osób. Aktualne moce produkcyjne pozwalają na wyprodukowanie 1 500 000 sztuk tarcz i bębnów hamulcowych rocznie. Park maszynowy umożliwia produkcję wyrobów o gabarytach do 600x600x500 mm, oraz osiąganie bardzo wysokich tolerancji wykonania, na przykład:

 

Źródło ...

http://www.mikoda.pl/

 

tam mają sklep i jakie chcesz tarcze od zwykłych po nacinane i opcja 4 to te co masz na foto ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te tarcze od dwóch miesięcy, od tego gościa z allegro kupowałem. Dokupiłem do nich klocki TRW (bo sa dosyć twarde), miękkie klocki szybciutko ci sie zjada. Dość długo sie zestaw docierał około 800 kilometrów, w tym czasie hamowało bardzo słabo i piszczało niesamowicie. Ale jak już się dotarły to rewelacja, droga hamowania skruciła sie i narazie nie zaoważyłem żeby się halce przegrzewały, no i nic nie piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...