Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Tapicerka drzwi


Gość lab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W jaki sposob dobrac sie do tapicerki drzwi? cos mi tam halasuje. Srub zadnych nie widze, wiec pewnie sa jakies zatrzaski, nie chce nic robic na sile.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniele89

Ja to właśnie robiłem na siłę;) Zacząłem od boku i później samo wychodziło:) Mi przy zamykaniu szyby ze strony pasażera z przodu coś brzęczy, ale nie mam zielonego pojęcia co... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to właśnie robiłem na siłę;) Zacząłem od boku i później samo wychodziło:) Mi przy zamykaniu szyby ze strony pasażera z przodu coś brzęczy, ale nie mam zielonego pojęcia co... :/

Najprościej zdjąć boczek(tapicerkę),odklejić folię,wpiąć przełącznik do zam.otw. szyby i luknąc do środka.Tak się wydaje najbardziej sensownie.Pozdrawiam.

 

Witam,

 

W jaki sposob dobrac sie do tapicerki drzwi? cos mi tam halasuje. Srub zadnych nie widze, wiec pewnie sa jakies zatrzaski, nie chce nic robic na sile.

 

 

pzdr

Pewnie chodzi o przód?Podważasz delikatnie śrubowkrętem cały plastik z przełącznikami sterowania szyb.Odłącz kostkę i ukarze się Twym oczom śrubka(odkręć).Następnie zciągasz plastik od chwytania do zamykania drzwi(wierzchnią stronę tzn.rozpaławiasz go.Na górze pod klamką do otwierania drzwi znajduję się druga śrubka(odkręć).Następnie chwytasz boczek drzwi od spodu(akurat są tam dwa prostokątne otworki gdzie można włożyc palce) i ciągniesz na chama.Jak cały boczek odejdzie od drzwi podnieś go do góry i sam zejdzie.Mam nadzieję że pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość kamyk_1982

Witam

Wiem że stary temat, ale czy podobnie jest w drzwiach tylnych.

Chce przyciemnić szyby ale bez ich wyjęcia nie da rady

 

Dobra, było najpierw dokładniej przejrzeć forum, znalazłem pomoc w temacie

Jak wstawić nową szybę

 

 

Z tyłu też mam elektrykę ale myślę że sobie już poradze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Wiem że stary temat, ale czy podobnie jest w drzwiach tylnych.

Chce przyciemnić szyby ale bez ich wyjęcia nie da rady

 

Dobra, było najpierw dokładniej przejrzeć forum, znalazłem pomoc w temacie

Jak wstawić nową szybę

 

 

Z tyłu też mam elektrykę ale myślę że sobie już poradze

 

 

witam, ja przyciemniłem szyby z elektryką bez demontażu ich, i wyszło dość dobrze z pomocą opalarki zrobisz to bez problemy jedynie tą szybkę małą taką trójkątną wyjmowałem i okleiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...