Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Pompa wody - Uszczelka 1.6


Gość wojt_mk..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojt_mk..

Mam pytanie jakiś czas temu wymieniałem pompę wody i skręciłem na silikon do wysokich temperatur, zrobiłem sporo kilometrów i widzę zacieki od płynu chłodniczego, rano kiedy zaglądam pod maskę widzę małą kropelkę pewnie gdzieś puszcza, zamierzam zdjąć pompę i ponownie skręcić na silikon, czy można dorobić uszczelkę i skręcić na uszczelkę ? obawiam się że ponownie będzie puszczało po jakimś czasie jak skręce na sam silikon. Może ktoś już skręcał dorabiając uszczelkę ?? Z góry dziękuję za podpowiedzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiego silikonu używałeś ja technik"X" cos takiego robią całą game rożnych klejów i u siebie wrzuciłem miske olejową i na 15 tys nic nie puszcza ,,, choć tam może nie ma Cisnienia ... wiem ze można kupić teraz gume z metra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojt_mk..

a jakiego silikonu używałeś ja technik"X" cos takiego robią całą game rożnych klejów i u siebie wrzuciłem miske olejową i na 15 tys nic nie puszcza ,,, choć tam może nie ma Cisnienia ... wiem ze można kupić teraz gume z metra

Nie pamiętam co to było, teraz kupiłem silikon z "K-2" do wysokich temp. jutro wykręce pompe i zobaczymy jak długo będzie trzymać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość wojt_mk..

I znów coś puszcza spod pompy jest zielony osad po płynie, mam pytanie bo w książce piszą że dwie dolne śruby trzeba wkręcić na środek zapobiegający odkręcaniu sie śrub czy to coś pomoże ? bo już trzeci raz będę odkręcał pompę :angry: to nie wina silikonu bo teraz skręciłem na inny niż poprzednio a znów coś puszcza nie dużo ale poci się prosze o wskazówki jutro zamierzam odkręcać pompę znów <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...