Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Problem z wycieraczkami - nie da się wyłączyć


Gość Ultmod

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) , zawsze tak miałeś? czy się stało kiedyś? a wszystkie "biegi" pracują poprawnie? tak samo jest jak tylko spryskujesz szybe? nie włączając żadnego biegu? a ramiona zatrzymują sie w normalnej pozycji po wyłączeniu auta? napisz pomyśle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stalo sie to niedawno...

po samym spryskaniu szyby rowniez wycieraczki uruchamiaja sie i szoruja

nonstop...

po wylaczeniu samochodu wycieraczki zatrzymuja sie tam gdzie aktualnie

znajdowaly sie, nie powracaja do normalnej pozycji..

 

Bede wdzieczny za wszelkie informacje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o tą info chodziło........ moim zdaniem w silniku jest /układ / styk który podtrzymuje prace wycieraczek... powinien sie rozłączyć /ten styk/ w pozycji jak wycieraczki są w dolnej spoczynkowej pozycji.. zobacz idąc po kabelkach aż do tego styku czy sie nie zgrzał. nie jest stopiony itp. ma sie rozłączać. napisz jaki skutek........... pozdr. jek nieto to poszukamy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Powiem dzisiaj rano miałem podobny problem. Po odsniezeniu auta i skrobaniu szyb włączyłem wycieraczki. I co się okazało ja je wyłączam a one dalej pracują. Przez 8 kilometrow musialem jechac z wlaczonymi. Nic nie pomagało. Gdy zacząłem dojeżdzać do pracy wszystko wrócilo do normy. Aha na cyklu przerywanym po ok 2 minutach wycieraczki zatrzymywały się na polowie szyby. Nie wiem o co chodzi. Teraz wszystko działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...