Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Ręczne zamknięcie automatycznej szyby Primera P11


Gość Walking In The Darkness

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Walking In The Darkness

Pierwszy post na forum, więc witam.

 

Ucieszę się jeśli ktoś mi poradzi jak rozwiązać problem z zablokowaną na pół otwartą szybą przy siedzeniu kierowcy (Primera P11 z 1997). Silniczek chyba padł ale na dzień dobry chodzi mi o to, żeby ją po prostu zamknąć i żeby auto nie stało na ulicy "zabarykadowane" reklamówką ;). Jest jakaś opcja manualnej ingerencji w działanie mechanizmu podnośnika? Grzebaliśmy dzisiaj w drzwiach ale bez pomysłu jak przesunąć linki...

 

[próbowałem szukać podobnych wątków ale były jedynie "podobne"]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno sie dać odkręcić śruby od mocowania szyby na linkach, i wtedy zostaje podnieść szybę ręcznie do góry i zaprzeć kołkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Walking In The Darkness

powinno sie dać odkręcić śruby od mocowania szyby na linkach, i wtedy zostaje podnieść szybę ręcznie do góry i zaprzeć kołkiem

 

dzięki DINO, tego się właśnie obawiałem, no nic, spróbuję dzisiaj, szyba jest mocowana dwoma śrubami, do prawej dostęp jest bezproblemowy ale gorzej z lewą - jest pomiędzy dwoma blachami drzwi - są co prawda przewidziane otwory dostępowe ale na samym dole drzwi a ja nie mam możliwości opuszczenia szyby ;) chyba nie przewidziano sytuacji awarii silnika podnośnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbować podłaczyc akumaltor pod silniczek szyby + - i szyba ruszy,może padł przełocznik podmoszenia szyby.chyba ża silnik padł to zostaje rada kolegi, kijek i kłopot z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...