Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] 2.0 SE Kontrolka Rezerwy, Immboliser...


Gość # 1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na początku chciałbym się przywitać ze wszystkimi na forum. To mój pierwszy post.

 

Witam serdecznie.post-34454-1276469099,3464_thumb.jpg

 

Jakiś czas temu kupiłem Nissana Primere P10 SE '95r Sedan, od znajomego z paroma defektami.

Wcześniej mi to nie przeszkadzało wiec nie pytałem nie wnikałem nie naprawiałem.

Znajomy sprzedając mi swoje Nizmo opowiedział o niedziałającym immobilizerze i braku pilota do otwierania centralnego. Pewnego razu pilot przestał mu działać i pojechał do elektryka. Ci zaczęli coś grzebać pod maską. Wynik był taki ze brak jest pilota, zepsuty immobilizer. Odratowali go na tyle ze można go normalnie odpalać omijając immobilizer.

Związku z tą całą historia mam do Was prośby oraz pytania.

Czy możliwe jest ponowne odzyskanie otwierania z pilota oraz immobilizera?

Widziałem na Allegro zestawy pilotów które samemu można zainstalować pod daną centralkę.

Drugie moje pytanie i prośba o wyjaśnienie.

Czy związku z zaistniałą sytuacją możliwością było uszkodzenie kontrolki rezerwy paliwa? Dodam ze nie świeci mi się żadna lampka kiedy osiągnę praktycznie stan zerowy.

Proszę Was o porady, co powinienem w powyższych przypadkach zrobić?

 

Szukałem na forum ale niestety nie bylo mi dane znaleźć.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

W załączniku mój Nissan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak zależy jaki masz immo jak z pilota to dodatkowy sterownik na zasadzie przekaźnika i tam pewnie poprosić zmostkowali kabelki i juz nie mruga ci Check engine ?? ja bym sie tym nie stresował i kupił sobie alarm za 100-200 zł podpiął i masz alarm i otwieranie ...

 

i zmieniłem kolor czerwony sie źle kojarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...