Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] isofix - prosba o zdjecia


siutek

Rekomendowane odpowiedzi

witam, posiadam primere wp 11.144 z 99 roku.

na tylnej kanapie znajdują się etykiety z napisem ISOFIX (mocowanie fotelikow dzieciecych). jednak nie widze samych zaczepów.

byłbym wdzięczny o zdjęcia tych zaczepów od osób które posiadają taki system w swojej primerce p11.144 zarówno przy normalnej pozycji tylnej kanapy, jak i złożonej (chciałbym zobaczyć mocowanie "od kuchni").

 

jestem na etapie zakupu fotelika dla dziecka, i bardzo chciałbym wykorzystać ten system. jednak nie wiem czy w mojej primce jest wszystko ok - nie widzę zaczepów. z góry dziękuję... niech Wam Bozia w dzieciach wynagrodzi :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO jest cały ten isofix post-28785-1278921496,4892_thumb.jpg(te dwa czarne zaczepy).Tylko pamiętaj ,że nie jest on podstawowym kryterium oceny bezpieczeństwa fotelika.Po prostu lepiej kupić droższy fotelik renomowanego producenta bez isofix, niż jakiś szajs z isofixem. A dostęp do tego przy zamontowanej kanapie masz poprzez dwa nacięcia (otwory) w siedzisku tuż przy oparciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście z tego nie korzystam. Jakoś nie przekonuje mnie to mocowanie Sam korzystam z fotelika Romer przypiętego pasami.

Ważniejszy jest materiał fotelika niż jego sposób mocowania. Fotelik nie ma prawa pęknąć jak go upuścisz na ziemią. Im bardziej masywny tum lepiej. Wiadomo jakość to i cena, ale używany Romer z Niemiec czy Holandii to wydatek około 150 zeta (mowy od około 600). Te Graco i Chicco i inne włoszczyzny to są strasznie małe, bo włosi też lubują się w mini dupowozach (smart Fiat 500) i tam to musi wejść.Sam ich nie polecam, chyba że za rok chcesz kupić drugi większy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kicha... moj ISOFIX to tylko atrapa :P

w kazdym razie - planuje wydac na fotelik max 700zl, wiec mialem nadzieje znalezc cos w tej cenie zarówno z ISOFIXem, jak i z przyzwoitymi ocenami w testach.

ale skoro ISOFIX odpada, skupie sie na wynikach testow. polecacie cos konkretnego z przedzialu wagowego 9-36kg? (pytanie z gatunku OT :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten dylemat czy skorzystać z Isofixa czy zwykły fotelik.

Wybór padł na fotelik bez Isofixa, kupiliśmy Renoluxa Nextconfort cena od 550pln zalezy od sklepu (internetowego).

Uzywamy go 2 miesiące i jesteśmy bardzo zadowoleni, jest masywny, solidny i co najważniejsze bardzo wygodny dla dziecka.

Jest miękki a nie jak Coneco i reszta że czuć plastik.

Nawet w te upały dziecko się w nim nie poci.

Jest duży, kupiłem dwie sztuki dla kolegi który ma Punto to sie przeraził jak go zobaczył ale sie zmieścił.

Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dziwne bo myślałem ,że wszystkie po lifcie miały isofix

 

tylna kanapa w mojej primce ma metki "ISOFIX", ale nie znalazlem zaczepow, wiec domyslam sie ze ktos to celowo zdemontował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...