Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Witam i pytam :)


meylo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów.Od prawie 2 miesięcy jestem szczęśliwy posiadaczem Maximy 3,0 automat,1997r.+sekwencja BRC.Pytanie moje:czy świece muszą być typowe Denso,czy wystarczą takie zwyklaki,które w sklepie człowiek polecał po 10 zeta szt.Mam wrażenie,że po wymianie auto zdecydowanie gorzej odpala.Czy świece mogą być tego powodem?Dzięki za pomoc,pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów.Od prawie 2 miesięcy jestem szczęśliwy posiadaczem Maximy 3,0 automat,1997r.+sekwencja BRC.Pytanie moje:czy świece muszą być typowe Denso,czy wystarczą takie zwyklaki,które w sklepie człowiek polecał po 10 zeta szt.Mam wrażenie,że po wymianie auto zdecydowanie gorzej odpala.Czy świece mogą być tego powodem?Dzięki za pomoc,pozdrawiam :)

 

denso też sa po 10 zeta. A zwyklaki to o jakich mówisz, bo znam jeszcze NGK, ale też są dobre. Może źle dobrane są parametry? Albo czasmai nowa tez może mieć złą przerwę. Ostatnio NGK sa France (made in) wiec moze dlatego. A Denso sa zawsze (póki co) Japan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Maximy zaleca się platynowe świeczki, kosztują więcej niż 10 zł ale warto ze względu na wydłużoną żywotność.

Zmieniaj co 60000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Maximy tylko i wyłącznie platynowe NGK PFR-6G11. Miałem ostatnio ten wydatek bo miałem problem z odpapaniem, oczywiście po wymianie problem zniknął wogóle. Także koszt nie mały ale efekt zobaczysz sam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Maximy tylko i wyłącznie platynowe NGK PFR-6G11. Miałem ostatnio ten wydatek bo miałem problem z odpapaniem, oczywiście po wymianie problem zniknął wogóle. Także koszt nie mały ale efekt zobaczysz sam :rolleyes:

 

jaki koszt ???

 

w 300zl mozna sie wyrobic?

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin1973/115

jaki koszt ???

 

w 300zl mozna sie wyrobic?

 

pozdro...

Witam,

kupowałem w Intercars, zapłaciłem 300pln bez kilku złotych, na Allegro są w podobnej cenie

Polecam platynowe!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję przeważnie Boscha lub Turlea. Wymieniam co 30 tys, mam gaz. Przy wymianie co 60 nie zapominajcie o siuwaksie w otwory, paru panów ukreciło gwinty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki serdeczne za wszelką pomoc.Dziś właśnie postawiłem auto do mechanika.Ciekawe czy coś znajdzie.Jeśli chodzi o świece to mogę kupić denso za ok.50zł sztuka.Chyba warto...?Pozdrówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...