Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Nissan Primera 2.0 benzyna+ gaz, tiptronic


Gość KrystekAT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was!

Jestem tutaj pierwszy raz ale mam nadzieje że zagoszczę na stałe. Do Rzeczy:

Mój znajomy ma do sprzedania Nissana P11 z 2001 roku w tiptronicu z silnikiem 2.0 benzynowym + gaz. 127 tyś udokumentowanego pewnego przebiegu wszystko w stanie idealnym, mierzę się z zakupem.

Ile byli byście skłonni zapłacić za to auto? Czy ten automat ma jakieś -, ktoś ma automat i mu padł?

Czytałem trochę o tym aucie generalnie wiele plusów, a taki stan nie często się spotyka więc chyba warto.

Czy 18 tyś to drogo? Czy ta 140 konna benzyna ma dobre przyspieszenie, mam disla 1.8 i wydaje mi się że przyspiesza lepiej, może to kwestia automatu.

pozdrawiam i czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!

Jestem tutaj pierwszy raz ale mam nadzieje że zagoszczę na stałe. Do Rzeczy:

Mój znajomy ma do sprzedania Nissana P11 z 2001 roku w tiptronicu z silnikiem 2.0 benzynowym + gaz. 127 tyś udokumentowanego pewnego przebiegu wszystko w stanie idealnym, mierzę się z zakupem.

Ile byli byście skłonni zapłacić za to auto? Czy ten automat ma jakieś -, ktoś ma automat i mu padł?

Czytałem trochę o tym aucie generalnie wiele plusów, a taki stan nie często się spotyka więc chyba warto.

Czy 18 tyś to drogo? Czy ta 140 konna benzyna ma dobre przyspieszenie, mam disla 1.8 i wydaje mi się że przyspiesza lepiej, może to kwestia automatu.

pozdrawiam i czekam na opinie.

 

konfiguracja dobra, tylko ten przebieg jakiś malutki ale jak jesteś pewn, że udokumentowany to OK, jaka instalacja LPG i jak zamontowana, daj jakieś zdjęcia z pod maski, diesel ciągnie z dołu a benzyna z góry i może dlatego takie wrażenie poza tym diesel ma większy moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!

Jestem tutaj pierwszy raz ale mam nadzieje że zagoszczę na stałe. Do Rzeczy:

Mój znajomy ma do sprzedania Nissana P11 z 2001 roku w tiptronicu z silnikiem 2.0 benzynowym + gaz. 127 tyś udokumentowanego pewnego przebiegu wszystko w stanie idealnym, mierzę się z zakupem.

Ile byli byście skłonni zapłacić za to auto? Czy ten automat ma jakieś -, ktoś ma automat i mu padł?

Czytałem trochę o tym aucie generalnie wiele plusów, a taki stan nie często się spotyka więc chyba warto.

Czy 18 tyś to drogo? Czy ta 140 konna benzyna ma dobre przyspieszenie, mam disla 1.8 i wydaje mi się że przyspiesza lepiej, może to kwestia automatu.

pozdrawiam i czekam na opinie.

 

 

Witam . Ja posiadam nissana primera 2.0 , 140 km z 2000 roku z gazem , tiptronik , jest to pierwszy automat jaki kupiłem , to jeden z najlepszych samochodów jaki miałem ,samochód ma dobrze przyspieszenie ,jest to automat z mozliwoscią sekwencyjnej zmiany biegów , jak narazie przejechałem tym samochodem 47 tys km i nic sie nie dzieje , miałem tylko jedną awarie i musiałem wymienic rozrusznik , poza tym samochód jest bezawaryjny , moje auto ma aktualnie przejechane 125 tys km , oryginalne ,18 tys zł to moim zdaniem to troszke drogo , ja swojego nissanka bede chciał sprzedac za 15 tys zł , najbogatsza wersja bez skóry, ale jak narazie jest mi potrzebny dobry i pewny samochód bo jezdze na dlugich trasam i sprzedam go jak wróce do PL. Jesli chcesz cos jeszcze wiedziec to pytaj chętnie odpowiem . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy!

generalnie wydaje mi się że te 18 tyś to zbyt drogo, muszę się zastanowić wiem że auto jest topowe w stanie idealnym, najbogatsza wersja ale bez skóry.

Czyli powinienem mocno negocjować cenę. rozumiem, że 16 500 było by już do ugryzienia.

pozdrawiam

 

Instalację wykonało Fugazi

Marki Landirenzo

Do sekwencyjnego wtrysku

Kosztowała? 4000

80 litrów zbiornik toroidalny w miejscu koła zapasowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy!

generalnie wydaje mi się że te 18 tyś to zbyt drogo, muszę się zastanowić wiem że auto jest topowe w stanie idealnym, najbogatsza wersja ale bez skóry.

Czyli powinienem mocno negocjować cenę. rozumiem, że 16 500 było by już do ugryzienia.

pozdrawiam

 

Instalację wykonało Fugazi

Marki Landirenzo

Do sekwencyjnego wtrysku

Kosztowała? 4000

80 litrów zbiornik toroidalny w miejscu koła zapasowego

zbiornik napewno mniejszy instalacja polecana ale warsztat opluwany na lpgforum ,,,

co do przyspieszania na automacie to już inna bajka ,,, dużo skrzynia zjada z silnika ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...