Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupiłem Maxime!:)


Gość killer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka dni temu kupiłem Nissana Maxime GL (USA) rocznik 1995, silnik 3.0 V6 z przebiegiem 246000km, i mam parę pytań co do tego samochodu. Czy jeśli mam założony gaz chyba 2 generacji (nie sekwencja!!!) to czy powinna mi się palić lampka "check engine"? druga sprawa to co powinienem mieć aby wymienić amortyzatory tył? czytałem coś o odbojach czy czymś takim... jak wygląda sprawa z rozrządem? poprzedni właściciel nie wymieniał rozrządu. Co może być nie tak z ABS jeśli pali się kontrolka ABS? czujniki? czy może coś innego? wyświetlacz od radia szwankuje, raz wyświetla a raz nie? czy ktoś miał podobny problem? coś może nie łączy. oprócz tych mankamentów pojawia się jeszcze rdza w niektórych miejscach. i jeszcze jedno czy kupie żarówki do Maximy (USA) w jakimkolwiek sklepie motoryzacyjnym? dziękuje z góry za udzielone odpowiedzi pozdrawiampost-34293-1282207887,3461_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CheckEngine raczej nie powinien się świecić.

- świeci się w niektórych samochodach ze względu na sondę lambda, ale w maximie podobno nawet przy odłączonych sondach check sie nie zaświeca.

Oczywiście odboje.

Rozrząd jest na łańcuchu, więc jeśli nie jest głośny to nie ma się czym przejmować.

Co do ABS-u to podjedź gdzieś na komputer bo to może być któryś czujnik lub komputer sterujący.

Żarówki kupisz bez problemu, tylko zwykłe - niestety jakichś lepszych nie kupisz nigdzie w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...