Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[W10] Skrzynia Biegów do Nissana Primery 2.0 16V SLX


Gość kamiloo88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem posiadaczem Nissana Primery W10 z 1992 r. 2.0 16V SLX.

Kupiłem to auto z wyskakującym 5 biegiem, a ostatnio kiedy wyrzucałem z biegu wstecznego skrzynia blokowała się bez możliwości włożenia innego biegu poza wstecznym. Taka sytuacja zdarzyła mi się kilka razy aż do dziś kiedy po raz kolejny się zablokowała a ja nie mogę nic zrobić. Stąd moje pytanie z jakiego modelu będzie pasowała skrzynia do mojej wersji silnikowej??? Proszę o jakieś porady.

 

Z Góry Dziękuję

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz na mono wtrysku to owszem wszystko z SR20 na Di bo wiem że Di a De ma już inne bolce co pasują na Blok można kombinować z tym i też lata ,,, różnica w bolcach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz na mono wtrysku to owszem wszystko z SR20 na Di bo wiem że Di a De ma już inne bolce co pasują na Blok można kombinować z tym i też lata ,,, różnica w bolcach ...

 

Owszem mam jednopunktowy wtrysk paliwa i silnik SR20Di. A z jakich modeli nadała by się skrzynia jeśli możesz mi podpowiedzieć bo mam nissana od kilku miesięcy i nie mam zielonego pojęcia co do tego. a do w10 ceny skrzyń nie są za ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...