Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[WP10] Trudnisci z odpalaniem silnika


Gość ExerQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Nissana Primere z roku 1995 ostatnio mam problemy z odpalaniem samochodu raz odpali,a raz nie wymienilem swiece i filtr powietrza i nadal jest ten sam problem sprawdzalem czy swiece odpowiednio spalaja i wszystko jest bez zastrzezen.Wiec moim zdaniem to nie jest wina kabli.Co mam zrobic z tym problemem? Prosze o jakas podpiwiedz :) POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest zainstalowane LPG

 

jaka instalacja?? możłiwe, że reduktor puszcza już gaz do instalacji, ile przejechane na tej instalce??

zakręć butlę od gazu wyjeździj gaz aż silnik zgaśnie, pojeździj na PB i wtedy zobacz czy dalej jest problem z opaleniem, jak nie to masz już powód, czyli instalacja LPG do przeglądu i reduktor do regeneracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka instalacja?? możłiwe, że reduktor puszcza już gaz do instalacji, ile przejechane na tej instalce??

zakręć butlę od gazu wyjeździj gaz aż silnik zgaśnie, pojeździj na PB i wtedy zobacz czy dalej jest problem z opaleniem, jak nie to masz już powód, czyli instalacja LPG do przeglądu i reduktor do regeneracji

 

 

Niestety nie znam sie na instalacji LPG wiec dodam zdjecia papierow intalacji LPG oraz z silnika.

Zapomnialem wczesniej dodac pare waznych szczegulow jak go opalam to silnik lapie i gasnie oraz czesto jak zalapie to tak jak by sie dusil aha i kupilem go za grosze wiec nie jest w idealnym stawie i wiem ze jest duzo pracy przy nim. Kupilem go po to aby podlubac i miec satysfakcje ze naprawilem go sam i jezdzic nim z satysfakcja :) No i nie mam pojecia jaki jest przebieg na instalacji LPG

 

 

post-36331-1282983082,3002_thumb.jpg

 

post-36331-1282983109,8722_thumb.jpg

 

post-36331-1282983224,1361_thumb.jpg

 

post-36331-1282983300,1251_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zdjęcia i ten kranik jak w motocykielu to Twoja instalacja gazowa??

jeśli tak no to zrób jak mówiłem wcześniej i zobacz czy problem znikł jak tak to zabierz się za regenerację parownika lub zakup jakiś nowy, albo jak masz zamiar mieć spokój ze strzałami i takim tam bzdetami to zmień przód na sekwencję, nawet jakąś najtańszą i będzie gitt

ale na razie zacznij od tego co pisałem wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziekuje bardzo za podpowiedz zrobie tak jak napisales. Tak to jest moja instalacja LPG :P

 

Dzieki wielkie POZDRAWIAM SERDECZNIE :jump:

 

Jak bd mial jakies pytanko to napisze do ciebie :)^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...