Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Skrzynia biegów po lifcie 2001


Gość sandreas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie coś zaczęło mi chrobotać w skrzyni podczas jazdy na biegu diagnoza mechanik a wymienić skrzynie biegów najtaniej i najszybciej. Zamówiłem od gościa który ściaga z Anglii auta. Skrzynia przyszła ale okazuje się że cięgno od lewarka zmiany biegów jest trochę w innym miejscu i teraz pytanie czy ktoś się spotkał z taką sytuacją i czy te skrzynie są kompatybilne ze sobą czyli czy otwory będą pasować.

Przepraszam jeżeli coś źle opisałem ale jestem laikiem w sprawach mechaniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy w innym miejscu?

Skrzynia z anglika powinna pasować, a cięgien nie musisz zmieniać tylko zostawiasz swoje i przykręcasz do nowej skrzyni.

Jeśli się mylę to prosze mnie poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy w innym miejscu?

Skrzynia z anglika powinna pasować, a cięgien nie musisz zmieniać tylko zostawiasz swoje i przykręcasz do nowej skrzyni.

Jeśli się mylę to prosze mnie poprawić.

Na początku dzięki za zainteresowanie.

Chodzi o to że cięgno w skrzyni którą kupiłem jest zaraz praktycznie przy otworach do skręcenia, a w mojej skrzyni wyjsćie cięgna jest przesunięte o jakieś 6-10 cm w głąb skrzyni , ale na tym samym poziomie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były dwa rodzaje skrzyń manualnych RS5F-32A i RS5F-70A różnice są widoczne na oko. Po prostu dostałeś niewłaściwą. Czy to z angola czy z europy nie ma znaczenia. Musi być odpowiedni typ

post-18247-1284108903,572_thumb.jpg

post-18247-1284108922,4972_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...