Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zbiornik paliwa i wydech


Gość Saint88

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

wiecie może gdzie można dostać nowy bak do Terrano I i wydech (konkretnie pod samym silnikiem)? bo strasznie śmierdzi benzyną mi w garażu i chyba coś przecieka od góry bo taki mały naciek jest :angry: a wydech też już powolutku puszcza. Pozdrawiam

 

aha silnik benzynowy v6 wersja 5-drzwiowa tak dla ścisłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5891michal

Kolego, wiedzę że z Oświęcimia jesteś:) to prawie po sąsiedzku. Nowego baku chyba nie dostaniesz co do innych części polecam sklep CARMAX. Są w Bielsku na Żywieckiej. Mają chyba wszystko co można mieć nowe i dostęp do używek a wszystko w przystępnych cenach (przynajmniej to co ja brałem). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Czechowice hehe :D i nawet silniczek ten sam :) Dzięki za adres podjade jak tylko będę mieć czas bo fakt faktem-dostać coś do Terrano I jest trudno a do naszej wersji to już w ogóle :/ mam pytanie... jak sobie radzisz z korozją? (ja tam u Was w Cz-Dz. znalazłem fajny sklep z materiałami antykorozyjnymi NOXUDOL polecam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

wiecie może gdzie można dostać nowy bak do Terrano I i wydech (konkretnie pod samym silnikiem)? bo strasznie śmierdzi benzyną mi w garażu i chyba coś przecieka od góry bo taki mały naciek jest :angry: a wydech też już powolutku puszcza. Pozdrawiam

 

aha silnik benzynowy v6 wersja 5-drzwiowa tak dla ścisłości

W przypadku TII w serwisie cena za cały wydech, powala ceną pozytwynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...