Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

maxima po uderzeniu nie odpala


robert1234

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

niestety z wielkim bolem oswiadczam ze przedwczoraj uderzylem swoja maxime lewym przednim bokiem na osiedlowej drozce na zakrecie. do uderzenia doszlo na osi jezdni i lewymi kolami skleily sie dwa samochody. nie bylo opcji sie zmiescic miedzy parkujacymi po obu stronach samochodami. predkosc 20-25 max. policja ustalila wine po obu stronach i niedostosowanie predkosci do panujacych warunkow dla obu kierowcow.

 

teraz zniszczenia:

samochod zostal uderzony w lewy blotnik, lewe kolo poszlo o 5 cm do tylu, zniszczony reflektor, kierunek, lewy blotnik, szczerze, nawet nie poczulem tego uderzenia - poduszki nie wystrzelily.

na razie nie moge nic wiecej powiedziec bo czekam na ogledziny rzeczoznawczy. nie ma sensu niczego ruszac dopoki tamten nie ustali zniszczen.

 

blacharz mowil ze nie ma tragedii. prosta sprawa do zrobienia natomiast bardziej obawiam sie innego.

o to ze samochod zgasl i nie odpala. od razu chcialem go odpalic, kontrolki sie swieca, silnik kreci normlanie ale nie zapala. koles mowil ze jest to porawdopodobnie kwestia czujnikow zderzenowych, ale orientowalem sie troche na necie i wychodzi na to ze maxima a32 ma wszystko w poduszcze.

 

wiec pytanie w tej chwili najwazniejsze, bo moze spotkalisie sie z problemem: co moze byc ze maxima nie odpala? gdzie szukac (jesli takowy jest) tego czujnika zderzeniowego.

 

ps. zdjec nie mam niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaraj sie ustalić czy nie dostaje paliwa czy iskry bo będzie łatwiej ustalić gdzie masz odcięcie stawiam na Paliwo bo ważniejsze dla bezpieczeństwa ,, zobacz czy masz zasilanie na wtryskach PB ..

 

Posprzątałem spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktos/znajomy mial lub wiedział o maximie do rozbiorki/powypadkową prosze o kontakt na mail.

 

 

- moja Ci już nie pasuje ?

 

Właśnie jest już z niej cabrio - Maxima, he he he he !!!

 

 

- zrób dokładną listę części i działamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...