Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] pęknięta półoś


Gość hacer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem z samochodzikiem, problem jest taki że ukręciłem lewa półoś a dokładniej ukręciłem ją na środku tam gdzie jest ta uszczelka. Koszt takiej półosi na allegro mniej więcej wyniesie 200zł, robocizny nie liczę bo sam mogę to zrobić, a moje pytanie polega na tym czy istnieją jakieś sportowe, wzmacniane półosie albo czy można wykorzystać jakieś z innego modelu nissana. Pytam się oto gdyż chcę kupić jakiś porządną ośkę a nie wymieniać co 2lata.

Moja primera to P11 1.6 16v 100km

 

Jeśli wiecie coś na ten temat proszę aby podać cenę nazwę i gdzie to można mniej więcej dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego użyj opcji szukaj ,temat wielokrotnie wałkowany . Bardzo często półosie ukręcają się pod tłumikiem drgań . (zbiera się sól w zimie woda i koroduje).Najczęściej polecany to motomax z Torunia.

 

Przed kupnem nowej lepiej wymontuj starą i sprawdź ilość zębów bo były montowane półosie o różnych ilościach zębów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też padła ostatnio lae w TD. Możesz kupić najtańszy zamiennik, ponieważ one nie mają tłumika drgań. To ten tłumik jest przyczyną korozji i zmęczenia materiały i w efekcie ukręca się dokładnie na środku. Ja kupiłem u tego gościa: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3280723

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...