Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Spadek obrotów


Gość stc1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Nissana P11 z 99r. po faceliftingu, 1.6 z klimą

22 wrzesnia miałem stłuczkę. Miałem stukniety lewy przedni róg (do wymiany maska, nadkole zderzak i reflektor, (nie było to bardzo mocne) po naprawie stwierdziłem że nie pracuje mi klimatyzacja choć pracowała, no i najgorsze że podczas hamowania z wrzuconym np. biegiem 2 albo 3ecim i wciśnietym sprzęgłem spadają obroty ponizej 500 obr/minutę jak juz się zatrzymam to wszystko jest okej,

nie wiem co sie dzieje i czy nie ma to wplywu rowniez na to ze klimatyzacja sie nie wlacza,

z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dolanczam sie do tematu mam identyczny problem a nie znalazlem na forum tematu z takim problemem z silnikiem td

otorz przy chamowaniu obroty spadaja do 500 a po calkowitym zatrzymaniu wracaja na 750 dodam iz wymienilem przeplywke wszystkie filtry i sprawdzalem czy niema bledow na kompie

egr odcielem i nadal to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ten zawor egr odciales profilaktycznie a on dzialal prawidlowo prosze go odslepic. Napisales ze komputer nie pokazuje zadnych bledow. Od kiedy to sie tak dzieje?. Na poczatek zeby nie narazac sie na koszty bo moze sie okazac ze juz pompa nie trzyma w zakresie malych obrotow proponuje Ci jechac i ustawic dawke paliwa. Moze byc troche za mala . Czesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...