Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Dolna prowadnica łańcucha- pilne!!!


tojamarcin

Rekomendowane odpowiedzi

WItam zmieniam rozrząd w primerce P10 i zamowilem orginalne czesci w ASO nissan - jade do nich odebrac czesci,i moje zastanowienie wzbudziła dolna prowadnica łąncucha - "ta zaokrąglona którą dociska napinacz" - to co oni mi daja to jakies plastikowe gów...o za przeproszeniem - wyglada bardzo licho i jest cale plastikowe i do tego ma jakies kolnierze po bokach -wiec poszukalem na necie i wszedzie na zdjeciach widze ze prowadnica powinna miec metalowe mocowanie - duza warstwa plastiku - chyba tak powinna wygladac jak na zdjeciu z tego linku

http://hzocean.en.gasgoo.com/auto-products/1143297.html

 

prowadnica ze zdjecia wyglada solidnie i nawet w poradniku haynes'a "poradnik obslugi i naprawy" prowadnica jest taka sama jak na powyższym zdjeciu metalowe mocowanie itp.

 

a oni mi daja cos calkowicie innego wyglada ona jak nie do samochodu a do roweru i moje pytanie czy dolna prowadnica rozrzadu dolnego łąńcucha powinna wygladać tak jak na powyższym zdjeciu ? bo jak tak to powiem im zeby tą ich sobie wsadzili głęboko :) nie chce poprostu płacić za rozbieranie silnika tylko po to zeby usłyszeć ze ta prowadnica od nich jest inna i do tego mizernej jakości - napisałem pilne gdyż jutro jade do nich znowu odebrać te części - żałuje ze niezrobiłem zdjecia tej prowadnicy - jak mi sie uda to moze przełoże odebranie czesci i wstawie zdjecie tego cuda. wielkie dzieki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz a ile dałeś bo do SR20 japoński zestaw kosztuje 400-500 zł ,,,mi mechanik załatwił za 300 zł ,,toyonissa,,,

 

cena cie zabije - 1000 zl :) łancuch 500 prowadnica 200 i napinacz 300

wziolem orginaly bo nie chce żeby mi sie łańcuch wyciągnął po kilku tysiacach czytałem też ze napinacze potrafia nietrzymać cisnienia wiec żeby sie nie wkurzać wziołem orginały

brat siedzi zagranicą to był kiedyś jego samochód wiec jego stać wiec nie żal mi było wydać kasy - ale nie chce dać sobie wcisnąć lipy :) wiec pytam co i jak :)

 

ps. pisalem wlasnie do ciebie na gg z tym zapytaniem ale chyba niedostałes wiadomosci :)

ale pewnie robił ci to mechanik wiec nie wiesz jak ta prowadnica wyglada w orginale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam SR20 i rozebrany silnik raczej z oryginalnym rozrządem i tam są takie plastikowe prowadnice

 

 

plastikowe to one są tylko czy mocowanie jest metalowe moim zdaniem powinna byc dokladnie taka sama jak na tym zdjeciu co dałem metalowe mocowanie sruby i reszta z mocnego plastiku -w poradniku haynesa do naprawy primerki jest pokazana identyczna co na zdjeciu - a oni mi dali cala z plastiku do tego po bokach jakies kolnierze no jakąs lipe - zrobie zdjecia jutro to pokaze jak mi sie uda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...