Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[WP11] 2,0TD świeczki


Gość mrgeo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Drodzy koledzy!

Jakie świece żarowe do nissana primery p11 2,0 td 2000r ?

Oglądałem coś na allegro ale jest spory rozrzut cenowy i nie wiem czy cena jest zawsze współmierna do jakości?

Może podpowiedź jaka firma, no i jakie parametry bo zgupłem .

 

Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/13260-wiece-arowe-w-cd20t/page__hl__%C5%9Bwiece%20%C5%BCarowe

 

Najlepiej NGK nie są tanie ale pewne Na tanio to czeskie Iskry, ale za rok do kosza pewnie pójdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki z FAQ już działają Po zmianie wyglądu cos się tam porobiło

 

Zapraszam do przeglądania tematów

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/13260-wiece-arowe-w-cd20t/page__hl__%C5%9Bwiece%20%C5%BCarowe

 

Najlepiej NGK nie są tanie ale pewne Na tanio to czeskie Iskry, ale za rok do kosza pewnie pójdą

 

 

Nie ma czeskich Iskier.

 

Są polskie Iskry z Kielc (nota bene bardzo dobre. Jakość porównywana z Beru czy NGK)- szczerze polecam.

Oraz słoweńskie- takie w niebieskim kartoniku z białym napisem iskra- i to jest badziew psujący renomę naszym rodzimym wyrobom.

 

tu masz odnośnik do dystrybutora polskich Iskier na allegro.

Nawet jak nie ma wystawionej obecnie aukcji, to warto napisać maila- wystawi na życzenie. Do kilku aut już od nich kupowałem świece.

Edytowane przez nunu85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem Iskra to nasz zakład rodzimy ale tak coś mi świta że te świece żarowe były z jakiejś kooperacji

Co do jakości to mój teść co roku wymienia je w kadecie Do jego traktora kosztuje ona 15 zeta a do naszego 30.Sa dostępne w sieci inter Cars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości to mój teść co roku wymienia je w kadecie Do jego traktora kosztuje ona 15 zeta a do naszego 30.Sa dostępne w sieci inter Cars

 

Bo Twój teść kupuje ten słoweński badziew, dlatego musi co roku zmieniać. Sprawdź opakowanie. Polskie wymieniałem w 3 autach kilka lat temu i do dziś jeszcze żadna się nie przepaliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że nie polecam tych niby japońskich zamienników HKT. Już drugi raz nadają się do wymiany (co rok wymieniam komplet). Jeszcze spróbuje te iskry jak tak polecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...