Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Wymiana przepływomierza


Gość chabi87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zamówiłem nowy przepływomierz (bo ten stary oczywiście padł) i zastanawiam się czy nie wymienić go sam. Dam radę ? Trzeba coś regulować albo coś robić oprócz odkręcenia tych paru śrubek i założenia nowego? Proszę bardzo o jakiś opis (bo szukałem i nic niestety nie znalazłem).

 

Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic prostszego...wypinasz wtyczkę od starego (wciskając zielony suwak aż sama zeskoczy), odkręcasz opaskę od przeplywki i cztery śruby od strony filtra powietrza, wypinasz filtr z zatrzasków i gotowe..10min pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powyżej napisane Odkręcasz stary i przepinasz wtyczkę i po robocie. Zadnych resetów kompa i jakichś tam zmian nap bitowych czy innych czarów nie trzeba robić. Jedyne co możesz to skasować błędy na kompie (jeśli są) Jak to wykonać masz w temacie o kodach błędów dla TD. Twój rocznik to 99 i nie wiem czy masz już po licie czy jeszcze w starej budzie( do Iv były klepane stare budy), a co za tym idzie to i inne gniazda OBD (diagnostyczne)

 

Mam nadzieję że zakupiłeś Boscha a nie jakąś podróbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...