Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11]rOZBIEżNOśCI cen amortyzatorów


Dominik14

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie to zastanawia dlaczego w IC amortyzatory KYB sa od 270/szt a na allegro te same kosztuja 160/szt.Czy to nie jest przypadkiem jakis przekret,podroby itp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz było kiedy pisane o tym

Po prostu mniejsza marża. Jak masz sklep w domu to nie ponosisz kosztów za czynsz, wynagrodzenia dla pracowników, na flotę i spedycję. Dzięki temu możesz ten sam wyrób puścić taniej i tak zarabiając na nim lepiej niż duży moloch, bo cała kasa idzie dla ciebie, a nie jest dzielona

 

W IC zawsze dostaję 3% upustu na dzień dobry.jak wspomnę że u konkurencji jest taniej, to i tam kupię. Warsztaty i stali klienci mają też tam stałe wysokie upusty. Z tego wynika że i marża musi być wysoka skoro są tacy hojni potem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marza jest wysoka w IC wiem bo biore na brata czesci a on ma wykokie znizki np wahacz gorny 555 kosztuje 189 chyba a ja mialem za 120, pompa wody GMB 145 a ja mam za 100.Dobra dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś w IC amory tył wycenili na 190 (GT) a przód 175, a wahacze 555 górne kupowałem po 105 przy cenie niby 180zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jedne rzeczy naja znizki na inne nie-lozyska zwrotnicy po znizkach tych samych byly tylko z 10 pln tansze

 

Co powiecie na taki zestawik?? http://moto.allegro.pl/amortyzatory-przod-nissan-primera-p10-p11-kayaba-i1280292818.html czy musze jescze cos dokupowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...