Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Nieszczelna komora silnika?


Gość MPTABLE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! jak wiadomo zima nadchodzi. Przez ostatnie dni taka była zawierucha,że moja lewa część komory silnika (po otwarciu maski) była zasypana śniegiem:) cóż trzymanie auta na dworze kończy się zasypaniem ale nie koniecznie zasypaniem środka auta. Co można zrobić żeby uszczelnić komorę silnika... może brakuje jakieś uszczelki albo można jakimś domowym sposobem uszczelnić te szpary... proszę o podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! jak wiadomo zima nadchodzi. Przez ostatnie dni taka była zawierucha,że moja lewa część komory silnika (po otwarciu maski) była zasypana śniegiem:) cóż trzymanie auta na dworze kończy się zasypaniem ale nie koniecznie zasypaniem środka auta. Co można zrobić żeby uszczelnić komorę silnika... może brakuje jakieś uszczelki albo można jakimś domowym sposobem uszczelnić te szpary... proszę o podpowiedzi.

przykryj maskę kocem albo postaw od niewiecznej strony :) i wcale nie żartuję... uszczelek jako takich nie ma pod maską, może miałeś maskę niedomkniętą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska była domknięta ale auto miało stłuczkę i lewy błotnik jakiś pseudo blacharz źle spasował i jest trochę szersza szpara...(tamtędy zawiewa) a czy mogę coś zrobić np. podłożyć coś pod maskę (karton czy coś):) albo coś takiego co by nie namokło

 

Z tym postawieniem auta z innej strony to niezły pomysł;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska była domknięta ale auto miało stłuczkę i lewy błotnik jakiś pseudo blacharz źle spasował i jest trochę szersza szpara...(tamtędy zawiewa) a czy mogę coś zrobić np. podłożyć coś pod maskę (karton czy coś):) albo coś takiego co by nie namokło

 

Z tym postawieniem auta z innej strony to niezły pomysł;p

możesz podłożyć ale gdy będziesz gdzieś jechał to wyjmujesz aby się nie zapaliło... i oczywiście gdy silnik ciepły też nie wkładamy do autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...