Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Dane techniczne Pomocy


Gość Forrest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was ponownie koledzy... Bardzo proszę o pomoc, bo czuję sie bezsilny.. Muszę wymienić czujnik ABS prawy tył w moim autku.. Problem polega na tym że mieszkam w Irlandii i staram się sprowadzić tą część z polski... skontaktowałem się z jedną firmą ale dane które im podałem są zubożone o moc silnika w KM (a właśnie ta informacja jest im potrzebna by dać mi jaką kolwiek odpowiedź o posiadanym asortymencie).... której to informacji nie posiadam bo kupiłem go bez żadnych książek serwisowych ani z jakim kolwiek opisem teego modelu.... Bardzo proszę o pomoc... opiszę model który posiadam i może ktoś mi poda dokladniejsze dane albo jakieś kontakty gdzie będę mógł zrealizować moją potrzebę.. Opis mojego autka- Nissan Primera P11 (Chyba tak się to pisze - po liftingu) :blink: ,Rok-2001, benzyna, 5- biegów, Hatchback.... Nie wiem czy to wam wystarczy .. jak nie to podam potrzebne info .. napiszcie....... z gory dziękuję i pozdrawiam wszystkich miłośnikow tej marki i wszystkich innych B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 2.0 to masz 140KM i jest to P11.144

a jak rozkodujesz VIN to będziesz wiedział wszystko co potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 2.0 to masz 140KM i jest to P11.144

a jak rozkodujesz VIN to będziesz wiedział wszystko co potrzeba

Witam DINO !! :) .... Dzięki za szybką odpowiedź... Ale chyba podałem za mało danych na temat mojego auta.. A więc nie ..nie mam 2.0 , mam 1.6. Szukałem na necie ale zbyt dużo rozbieżnych info jest na temat tych silnikow. Czasami bylo 1.6 16V 90 km, 99 km, a czasami 100 km... Tak jakby tych silników było kilka wersji... I to mnie zmieszało... Napisałeś ( rozkodować VIN) :unsure: OK.... Ale muszę powiedzieć że nigdy nie zagłebiałem się w takie sprawy dotyczące samochodów i nie mam zbytniego pojęcia o co chodzi.. Poprostu nie mialem w swym życiu zbyt wielu pojazdów a te które miałem .. do naptawy zazwyczaj potrzebowały tylko młotka i jeszcze paru nie skomplikowanych narzędzi.... :rolleyes2: Powiedz.. by rozkodować ten VIN muszę się udać do serwisu Nissana czy jest jeszcze jakiś inny ( łatwiejszy ) sposób [Jeszcze raz przepraszam za moje nieraz głupkowate pytania ale naprawdę jestem nowicjuszem w nowinkach technicznych i poprostu potrzebuję czasu i kilku porad w tych kwestiach ] Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam... Bardzo się cieszę że trafiłem na to forum i na ludzi takich jak wy... Cudowna robota i bardzo pomocna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...