Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] lusterko lewe


Gość paw69pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam Primerę '97, lusterka elektryczne. Straciłem lewe przy mijaniu z ciężarówką. Czy będzie pasować zwykłe lusterko, bez regulacji elektr.? Da się takie założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterko część zewnętrzna i wewnętrzna, bo teraz tą zaślepkę co masz będziesz musiał zdjąć a dlaczego nie elektryczne?? różnica w cenie raczej niewielka a wygoda większa

 

http://allegro.pl/listing.php/search?country=1&string=lusterko+P11+lewe

 

też jestem na etapie zakupu, bo straciłem wczoraj wieczorem w trasie, jak będziesz kupował to zwróć uwagę, czy nie od angola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że większa różnica w cenie a wiadomo przed świętami to kasy brakuje

a jeszcze możesz mi powiedzieć jak to jest z kolorami? mam w kolorze nadwozia to czy dopasuje jakoś kolor czy będę musiał specjalnie malować?

Edytowane przez paw69pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może znajdziesz w kolor, ja szukam srebrnego a zielona mam od ręki na miejscu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że większa różnica w cenie a wiadomo przed świętami to kasy brakuje

a jeszcze możesz mi powiedzieć jak to jest z kolorami? mam w kolorze nadwozia to czy dopasuje jakoś kolor czy będę musiał specjalnie malować?

 

Bierz jakie jest i elektryczne jak masz instalacje, ja ostatnio wymieniałem manualne lewe to naszukałem się w cholere. Wziąłem srebne , kupiłem mały spray w kolorze nadwozia ., 3 razy kolor , 3 razy bezbarwny i jak oryginał. Roboty pół godziny bo pomagałem sobie suszarką żeby było szybciej i jest gites. Reszta farby przyda się na ewentualne wyprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już po zakupie 280złociszy elektryczne podgrzewane, tylko w zielonym kolorze, ale to tak jak kolega pisze spray i bedzie zaraz srebrne biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręć klapkę wlewu paliwa, będziesz miał wzór koloru. Idziesz z tym do sklepu z lakierami samochodowymi , albo do mieszalni lakierów i dobierasz odpowiedni kolor. Zresztą w takich sklepach zazwyczaj mają katalogi z nr. oryginalnych lakierów do danej marki i rocznika. Jeżeli jest to metalik to nie zapomnij kupić jeszcze lakier bezbarwny, też w sprayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...