Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Jaka skrzynia biegów


Gość prasny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów.

 

Na początku chcę zaznaczyć, że nie wiem czy poprawnie otagowałem temat, bo nie mam pojęcia czym różni się p11 od wp11.

 

Problem wiąże się również z moją niewiedzą na temat rodzajów silnika 2.0 16V w primerach p11 (bo podobno są trzy moce?), a muszę zakupić skrzynię biegów, z tym, że nie wiem, która będzie pasowała (być może nie ma znaczenia na jakiej mocy silniku była skrzynia?).

 

Mianowicie mam P11 slx 2.0 16V 85kW. Czy mogę zamontować skrzynię biegów tylko z dokładnie tej mocy silnika?

 

Dziękuję za pomoc!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów.

 

Na początku chcę zaznaczyć, że nie wiem czy poprawnie otagowałem temat, bo nie mam pojęcia czym różni się p11 od wp11.

 

Problem wiąże się również z moją niewiedzą na temat rodzajów silnika 2.0 16V w primerach p11 (bo podobno są trzy moce?), a muszę zakupić skrzynię biegów, z tym, że nie wiem, która będzie pasowała (być może nie ma znaczenia na jakiej mocy silniku była skrzynia?).

 

Mianowicie mam P11 slx 2.0 16V 85kW. Czy mogę zamontować skrzynię biegów tylko z dokładnie tej mocy silnika?

 

Dziękuję za pomoc!

 

Pozdrawiam.

Otagowałeś dobrze :) masz najsłabszą wersję 115km normalna to 131km, zaś wersja GT ma 150km. skrzynia od twojego modelu i modelu 130km pewnie są podobne, wersja GT ma inne przełożenia ale spokojnie podpasuje do wersji 130km i do twojej.

ps. WP11 to kombi :)

poczekaj na wypowiedzi innych...

Edytowane przez GeorgeGt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj zwykłej skrzyni z SR2 z P11 bo z P10 nie podejdzie pod poduszki do P11 a wersja po lifcie P11,144 ma już hydrauliczny wysprzęgilk , tak czy inaczej każda skrzynia pasuje pod silnik SR20 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, najlepiej gdybym zamontował skrzynkę z wersji 115KM lub 130KM, ewentualnie 150KM jak już nie będzie wyjścia, zgadza się? :)

wszystkie skrzynie z sr20 przed liftem podejdą bez żadnej rzeźby, a z GT (150km) ma po prostu krótsze przełożenia a co za tym idzie samochód lepiej przyspiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie skrzynie z sr20 przed liftem podejdą bez żadnej rzeźby, a z GT (150km) ma po prostu krótsze przełożenia a co za tym idzie samochód lepiej przyspiesza.

tak ale z P11

 

P10 ma linkę i poduchę z przodu

p11 ma na linkę ale mocowania na poduszkę z góry i z boku podejdzie do p1 MAM TAK JA

P11.144 ma hydrauliczny wysprzęgik i tu przeróbka jest poduszki jak wyżej ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...