Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Woda w bagażniku


stachoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie nissanmaniaków :)

Szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi więc zakładam temat. Otóż w mojej primerze sedan dostaje się woda do

bagażnika- za tylnymi nadkolami po bokach bagażnika i dziś odkryłem, że z prawej strony tam gdzie tej wody jest

więcej dochodzi do tego przez ten otwór, w którym jest podnośnik. Gdy go otworzyłem, na lewarku nawet lekkie ślady

błota zauważyłem. Nie wiem czy to jest normalne, że przez ten schowek widać zderzak i tam normalnie jest dziura do dołu i

prawdopodobnie woda dostaje się z pod auta

Auto miało rozbity tył i jakoś chyba nie naprawiane zbyt fachowo kiedyś jeszcze dawno przed moim kupnem.

Nie wiem jak to powinno wyglądać czy tam są jakieś uszczelnienia i co z tym fantem zrobić. Z góry dziękuje za odpowiedzi

i pozdrawiam. Dodatkowo załączam zdjęcia.

post-15054-0-64022200-1294512041_thumb.jpg

 

post-15054-0-39850300-1294512048_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojt_mk..

Witam serdecznie nissanmaniaków :)

Szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi więc zakładam temat. Otóż w mojej primerze sedan dostaje się woda do

bagażnika- za tylnymi nadkolami po bokach bagażnika i dziś odkryłem, że z prawej strony tam gdzie tej wody jest

więcej dochodzi do tego przez ten otwór, w którym jest podnośnik. Gdy go otworzyłem, na lewarku nawet lekkie ślady

błota zauważyłem. Nie wiem czy to jest normalne, że przez ten schowek widać zderzak i tam normalnie jest dziura do dołu i

prawdopodobnie woda dostaje się z pod auta

Auto miało rozbity tył i jakoś chyba nie naprawiane zbyt fachowo kiedyś jeszcze dawno przed moim kupnem.

Nie wiem jak to powinno wyglądać czy tam są jakieś uszczelnienia i co z tym fantem zrobić. Z góry dziękuje za odpowiedzi

i pozdrawiam. Dodatkowo załączam zdjęcia.

post-15054-0-64022200-1294512041_thumb.jpg

 

post-15054-0-39850300-1294512048_thumb.jpg

 

Ja też miałem wodę w bagażniku kiedyś, u mnie też był robiony tył, sprawdź miejsce koło tylnej prawej lampy tam się łączą błotnik z tylną belką mi tam leciała woda silikon załatwił sprawę, może leci spod lampy bo one też powinny być przykręcone na jakiś środek uszczelniający, a jeszcze lepiej weź wąż ogrodowy niech ktoś leje wodę na samochód zamknij bagażnik rozłóż siedzenia wejdz z przenośną lampą do bagażnika od środka i patrz gdzie leci woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to chyba nie przez lampy,ta woda dostaje się od dołu pod lewarkiem i do środka, prawdopodobnie przez to, że nie mam z tyłu nadkoli plastykowych założonych i woda spod kół tam się dostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ale fabrycznie w nissanach nie ma nadkoli... zrób tak jak Ci poprzednik radzi, albo o zmroku niech ktoś Ci świeci latarką po nadkolu a Ty patrz w bagażniku może zauważysz jakąś luke i wtedy silikon i jazda... u mnie była dziurka jak by igłą zrobił i występowała taka jak by rosa ;/. Znalazłem tak jak opisałem, silikon i po sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też zauważyłem w innych egzemplarzach że nie maja nadkoli. Wydaje mi się, że z jednej strony woda może dostawać się przez lampę, a z drugiej przez ten nieszczęsny otwór w którym znajduje się podnośnik. Dziękuję za odpowiedź i pozdrwawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zdejmin tłumik pewnie masz dziure. Ja wymieniajac wydech osłupialem dziura ze mozna glowe wsadzic. Nie jest to dziura do bagaznkika lecz do prawego tylnego boczku tusz pod miejscem na lewarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...