Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fabryczne Radio w P11


boren

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono,

Posiadam Primerę P11 z 2001 r. (1.8 QG). Auto wyposażone jest w radio z odtwarzaczem na kasety. Ponieważ te samochody posiadały (chyba) także wersję z odtwarzaczem CD chciałbym dokonać podmiany (przy okazji wymienić wyświetlacz, który pokazuje połowę tekstu).

W związku z tym mam pytanie. Czy taka zamiana polega wyłącznie na wyjęciu jednego modułu i włożeniu/podłączeniu innego czy też trochę trzeba będzie przerabiać.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz dokłądnie radio?? cała zabudowa?? jak tak to ma wyjście na zmieniarkę, która powinna być w bagażniku po lewej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W P11.144 nie było fabrycznego radia z CD, tylko zmieniarka na 6 płyt w bagażniku.

 

edit: poszły posty równocześnie :shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak cała zabudowa, zintegrowane w wyświetlaczem lcd....kurcze głowę bym dał, że nie dawno widziałem P11 z CD (nie zmieniarką).

W mnie nie ma zmieniarki, no chyba że jest gdzieś zadekowana a ja jej jeszcze nie odkryłem :rolleyes:

Ew. czy dokupienie zmieniarki do droga impreza + montaż oczywiście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź w bagażniku po lewej, pod osłonami, po prawej masz lewarek a po lewej zmieniarkę

 

jak na siłę chcesz zmienić radio to potrzebujesz maskownicy z przyciskiem do awaryjnych i możesz włożyć co chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś chciał kupić zmieniarkę, to na alledrogo jest tego sporo. Ze zmieniarką musisz dostać kod odblokowujący do NATS-a - gdzieś na forum czytałem, że ktoś kupił bez kodu i były problemy. Ano, i nie zawsze jest kabel w bagażniku wyprowadzony - mogą być problemy z kupnem odpowiedniego, bo wtyczka jest nietypowa.

Model zmieniarki to Clarion PN-2144F (ja taką mam), ale ja np mam z nią problemy. Będę ją niedługo 2-gi raz rozkręcał, bo mi się szufladki magazynku blokują, zacinają. Nie wiem czy to przez mrozy, czy może magazynek do wymiany, ale tym razem rozkręcę i dokładnie obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie mam takiego urządzenia. w takim razie pozostaje mi transmiter mp3 albo taka przejściówka na kasetę.

BTW bo pada mi wyświetlacz od radia, jak go wymienię to muszę kupić moduł razem z radiem a żeby toto działało to chyba trza to odkodować, no chyba że da rade odseparować od tego sam wyświetlacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkodować musisz radio bo jest powiązane z NATS-em a panel zewnętrzny powinien działać bez kodowania,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...