Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] problem z odpaleniem


Gość roberto.26
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość roberto.26

Witam wszystkich , szukam pomocy , mam problem z odpaleniem samochodu , nie wiem czy to jest wina immobilajzera ,ze odcina zapłon i nie chce odpalic , dopiero za którymś razem odpali , pilot mam LUCAS 3TXA , wymieniłem baterie i nic to nie dało , jak moge odłączyć immobilajzer , z góry dziękuje za wszystkie wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość roberto.26

1,6 16V benzyna plus gaz , 1995 r , nie wiem czy to ma znaczenie , ze nissan odpala na sekunde i gasnie i jak kilka razy zamkne i otworze na pilocie to odpala normalnie

Edytowane przez roberto.26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej megance mialem podobnie, jednak po czasie i tak siadlo calkowicie. Koniec koncow okazalo sie iz kluczyk , ktorym otwierasz auto , jak to bywa, kiedys upadl mi pare razy podczas uzytkowania az mikro nozki od scalaka sie ulamaly, bylo to widac dopiero pod powiekszeniem. Ale jak wiemy moze byc wiele roznych opcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość roberto.26

w mojej megance mialem podobnie, jednak po czasie i tak siadlo calkowicie. Koniec koncow okazalo sie iz kluczyk , ktorym otwierasz auto , jak to bywa, kiedys upadl mi pare razy podczas uzytkowania az mikro nozki od scalaka sie ulamaly, bylo to widac dopiero pod powiekszeniem. Ale jak wiemy moze byc wiele roznych opcji :)

 

 

pilot raczej mi nie spadł , a pozatym mam dwa piloty i na kazdym jest tak samo , a uzywam tylko jednego od samego poczatku , drugi lezał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po przekreceniu kluczyka tak zeby sie zapalily kontrolki slychac pompe paliwa ? Moze przyczyna jest czujnik polozenia walu ktory przy braku impulsow odcina pompe paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość roberto.26

Czy po przekreceniu kluczyka tak zeby sie zapalily kontrolki slychac pompe paliwa ? Moze przyczyna jest czujnik polozenia walu ktory przy braku impulsow odcina pompe paliwa

 

 

pompe paliwa słychać , działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość roberto.26

a jak odpalasz auto to kontrolka imo gaśnie czy świeci nadal

 

kontrolka gaśnie , tylko najpierw szybko miga a tego wczesniej nie bylo

 

Dzisiaj to juz wogole myslałem ze nie odpali za ktoryms razem z kolei odpalił , czy ktos miał podobny problem , bede wdzieczny za wszystkie wskazowki

Edytowane przez roberto.26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...