Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ubezpieczenie


Gość jacekzet2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BorderGuard

W PZU wyszło mi 633 zł - w tym OC + PZU Auto Pomoc Komfort.

 

Mam trochę zniżek w PZU, bo doszło do tego jeszcze ubezpieczenie grupowe, etc. Inaczej byłoby ciut drożej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od zakupu swego traktorka, jesienią 2008, internetowo wykupuję ubezpieczonko u alianz'a. W mojej sytuacji tzn. właściciel świeżaczek i zero zniżek, to z internetowych ofert, alianz był "najtańszy". Mam wykupione OC i Mini car asistance - wyszło tego 870 PLN.

Edytowane przez roobalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podawajcie jakie zniżki macie i jakie województwo bo to żadnego porównania w tej chwili nie ma

Ja dzisiaj jade zobaczymy co wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jacekzet2

hej

wyliczyli - HESTIA

 

bez pakietu - OC, assistance, NNW - 548,00 zł - płatne jednorazowo (bez możliwości rozłożenia na raty)

 

pakiet H1 - składka 494,00 zł rozłożona na 2 raty (każda z rat po 247,00 zł)

 

pakiet H7 - składka 479,00 zł rozłożona na 2 raty (I rata 240,00 zł, II rata 239,00 zł)

 

 

 

Sumując cenę na poszczególne pakiety w całości:

 

pakiet H1 - przy składce rozłożonej na 2 raty za cały rok wychodzi razem 723,00 zł

 

pakiet H7 - przy składce rozłożonej na 2 raty za cały rok wychodzi razem 896,00 zł

 

bez pakietu - samochód + mieszkanie - 962,00 zł

 

oczywiście oc+nw+mini assistance

Edytowane przez jacekzet2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVIVA na warszawę OC 473zł +72zł Navi Assistance=545zł

Ewentualnie UNIQA 519 samo OC.

Przy zniżce 60% oczywiście.

W link4 naliczyli mi OC na 720 zł w tym jakieś dziadowskie assistance pp24-jak ich poinformowałem,że znalazłem tańszą ofertę za 5 min zjechali do 540zł.Proponuje zawsze się targować i jak coś nie pasuje to delikatnie rezygnować,przeważnie oddzwaniają z lepszą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku max zniżki mam w Warcie OC, AC (z oryginalnymi czesciami po kolizji i kradzieżą) -razem 920zł na podkarpaciu (bez NW ale to koszt ok 30zl)

Samo OC kosztowałoby mnie 320zł

Wartosc rynkowa auta 17tys zl (ryzyko kradziezy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...