Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p10]


Gość walek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam p10 1.6 95r gaznik w z LPG i moj problem wyglada nastepujaco: gdy zapale go na zimnym silniku to wszystko jest ok a gdy mu troche tmep. podejdzie to zaczyna świrować, obroty faluja (800-1500) a gdy przelacze na na LPG to momentalnei wskakują na 1500 niewiem co jest normalnie az mnie niepowiem co trafia wiec PROSZE O POMOC!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj w dziale LPG i zastosuj to co tam jest napisane, i jak to zrobisz to napisz o wynikach smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, mam trochę podobny problem ( i takie same auto ). U mnie po odpaleniu silnika obroty nie wskakują w granice 1400-1500 obrotów tylko trzymają się na ~1100 (słychać nierówną pracę silnika) po czym spadają do 900-800. Jak silnik się nagrzeje, ssanie się wyłączy i załączy się sekwencja to silnik chodzi już równo. Po przełączeniu na benzynę gdy silnik jest nagrzany chodzi jak stary maluch, brak równej pracy oraz przyspieszenia. Jak coś to nie bić jestem początkujący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...